Celebrity

20. prosince 2013 08:00

Petra Kloidová

Čtyři nejdivočejší kočky světového showbyznysu!

Noční kluby opouštějí k ránu s dvaceti paparazzi v zádech. Vězení neznají jen z vyprávění. Většinou nenosí spodní prádlo a plní plátky všech světových deníků. Jaké jsou ty největší divoké kočky světového showbyznysu?

Většina zlobivých holek Hollywoodu (a nejen jeho) má stejného jmenovatele: je jím dětská hvězda. Ať už si vzpomeneme na tu nejslavnější, která je možná právě teď sama doma (a na koksu), nebo na méně slavné hvězdy, které se do českých mediálních luhů a hájů dostaly až ve své dospělosti. Pojďte se podívat na ty nejdrsnější divy, kterým noční a kriminální život rozhodně není cizí.

4) Tara Reid

Anorektická Tara Reid. Foto: facebook

Taru všichni známe jako hvězdu z filmu Prci, prci, prcičky. Pak už si ji nepamatujeme..., ale ani ona by si nepamatovala nás. Drogy a večírky jí rozmazaly vidění a paměť, bohužel ale paparazzi objetivy ne, proto nás jednou za čas zásobuje fotkami svých prsou vypadávajících ze šatů a výrazy, o nichž se nedá říct nic jiného, než že jsou "pod obraz".

3) Lindsay Lohan

Lindsay Lohan na sérii policejních fotografií pořízených od července 2007 do března 2013. Foto: isifa.com

Půvabná zrzka začínala právě jako dětská hvězda. V nějakých osmnácti letech se jí všechno vymklo z kontroly, ale musíme podotknout, že to má na koho svést. Geny obou rodičů ji předurčují k závislostem (tatínek má sklony k drogám, maminka je alkoholička).

Od určité doby je u soudu jako doma. V listopadu 2011 ji soud v Los Angeles poslal na 30 dní do vězení za to, že porušila podmíněný trest za krádež v klenotnictví, a pak v roce 2007 za řízení v opilosti. Později také musela odpracovat 480 hodin v nouzové ubytovně pro ženy a v márnici a absolvovat nápravný kurz pro usvědčené zloděje.

2) Paris Hilton

Život Paris Hilton je pod dohledem médií. Foto: isifa.com

Nemusíme představovat dědičku hotelového impéria, která ve svých třiceti letech dělá pořád to samé. Paří. Fotky z nočních klubů už nejsou nic, čím by někoho překvapila. Její soukromé erotické video, které porno fanoušci nazvali "One night in Paris", nezpůsobilo takový povyk jako fakt, že šla do vězení. Oranžový stejnokroj svlékla až po 45 dnech.

1) Miley Cyrus

Největší královna skandálů poslední dobou plní všechny plátky. Svým vystoupením na předávání cen MTV způsobila takový poprask, že pohoršil nejen fanoušky, ale i tehdejší V.I.P diváky v čele s Taylor Swift nebo Rihannou.

Miley totiž jako bývalá Hannah Montana ve svých dvaceti letech vystupuje zásadně jen v kalhotkách, vyplazuje jazyk a dělá vulgární gesta. Navíc během této slavné show skoro znásilnila svého kolegu Robina Thicka. O týden později už vyšel nový klip k singlu Wracking Ball, kde se houpe nahá na demoliční kouli.

Čerstvě plnoletá Piper Perabo ve snímku Divoké kočky opustila rodné New Jersey, aby si v New Yorku splnila svůj sen. Písničky, které píše, jsou přece skvělé, a když se člověk opravdu snaží, dokáže to. Nadšení a optimismus ji ale rychle opouštějí, nemá peníze a hudební agenti se o ni neperou. Narazí na práci za barem, která je ale trochu extravagantní. Každý večer se musí předvést jako vysloveně divoká kočka!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 6. 2024

Berani, dnes můžete očekávat, že budete ve svých mezilidských vztazích podnikavější. Můžete si najít nové přátele nebo si užít kvalitní čas s těmi starými. Je pravděpodobné, že se zintenzivní váš milostný život. Několik následujících týdnů vám poskytne vynikající zdroje pro zlepšení vaší citové pohody. Využijte toho.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.