Čtyřiačtyřicetiletý Sherlock se módy nebojí. Stejně staré Čechy by strčil do kapsy!

Anglický představitel Sherlocka Holmese Johnny Lee Miller má módu rád a rozhodně mu nestačí džíny a vytahané tričko. Kromě natáčení Sherlocka Holmese: Jak prosté žije aktivním životem sportovce a je dokonalým otcem. Podívejte se na jeho módní volby během roku.

Co uvidíte ve středu večer na Prima LOVE?

Sherlock a Joan řeší případ zmizelé laborantky z nemocnice, kde Joan dříve pracovala. Když objeví její kostru mezi učebními pomůckami pro studenty medicíny, stane se z toho případ vraždy.

Jak to všechno dopadne, to se dozvíte už ve středu večer ve 20.15 na Prima LOVE.

Móda Sherlockovi není cizí

Johnny Lee Miller pochází z Anglie, a ta je známá tím, že mladí muži a muži obecně si na sebe a svoje vzevření dávají záležet. Takže když jim padne čtyřicítka, nenarvou se do džínů a vytahaného trička s tím, že to tímto stylem doklepají až do smrti. V britských velkých městech potkáte muže s vypasovanými kabáty, kvalitními džínami a dokonalými čistými botami.

Takový je i Johnny Lee Miller, jenž několik let hraje britského Sherlocka Holmese žijícího v New Yorku. A New York se mu vryl do kůže i v rámci módního stylu, dost možná tomu pomohl i bojový sport jiu jitsu, kterému se herec věnuje na vysoké úrovni. A tak v jeho šatníku najdete sice vypasované kabáty a stylové obleky, když jde na večeři se svým desetiletým synem a manželkou, stejně jako mikiny a stylová trička. Jedním z jeho zdrojů inspirace jsou také kostymérky a styloví členové seriálového štábu. Zkrátka Johnny Lee Miller se pohybuje mezi mladými lidmi nebo mezi lidmi, kteří módě rozumějí, a je to znát i na něm!

VÍTE, DO ČEHO OBLÉKAJÍ V SERIÁLU SHERLOCK HOLMES LUCY LIU? MŮŽETE SI TO POŘÍDIT I VY.

Podívejte se sami na jeho módní výběr, kterým se často chlubí:

Sledujte Sherlocka Holmese ve 20.15 každou středu na Prima LOVE.

Sdílejte článek
Štítky móda pánská móda

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 6. 2023

Po emocionální spoušti, kterou jste prošli v posledních týdnech, bude období začínající dnešním dnem docela uklidňující. Těchto hladších a klidnějších vod můžete využít ke znovunalezení citové harmonie a zlepšení rovnováhy svého energetického toku. Navíc, Berani, pokud vaše fyzické zdraví není zcela odpovídající, nadcházející týdny by vám měly poskytnout příležitost k odpočinku a regeneraci.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.