Exkluzivní ukázky: Po vodě se dá chodit! Nenechejte si ujít další díl seriálu Einstein

Mladý Filip Koenig je potomkem samotného Einsteina. Je nadprůměrně chytrý, pohledný, dost na zabití, ale také velmi potřebný pro řešení největších záhad na území České republiky.

„Voda není šutr, po té se přeci chodit nedá...“ Začíná ukázku pokusu charismatický profesor Filip Koenig v podání herce Vojtěcha Kotka. „Ale dá. Jediné, co k tomu potřebujete je nenewtonovská kapalina, jejíž viskozita se pod vlivem vnější síly zvýší. Například voda říznutá pšeničným škrobem,“ vysvětluje dále hlavní postava nového seriálu fyziku, díky které je možné chodit po vodě.

Sexy génius, který je často na zabití, pomáhá policii s těmi nejzapeklitějšími případy. Fyzika je mu velkým pomocníkem. Často totiž odhalí pravého pachatele. Pokud vás bavil první díl, rozhodně si nenechejte ujít i další. Tady je malá ochutnávka:

Co takhle nechat se zastřelit?

Opět díky fyzice žádný policista nepřijde o život. Navíc se s Einsteinem můžete podívat na super pokus v přímém přenosu při vyšetřování. Kam dopadne kulka, když projde skrz balonky s vodou?

Nový seriál Einstein – Případy nesnesitelného génia sledujte každou sobotu ve 20:15 na Primě.

Vojtěch Kotek, Anička Polívková a Pavel Zedníček se na vás už těší!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 6. 2024

Berani, vaše flexibilita bude dnes podrobena zkoušce. Možná se budete kroutit a ohýbat, abyste se přizpůsobili konturám dne. Zjistíte, že pokud spojíte síly s mocnými hybateli, uděláte toho poměrně dost a budete úspěšní. Nenechte se zastrašit intenzitou emocí druhých lidí. Sílu naleznete ve svém klidném, uzemněném já.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.