Seriály a filmy

23. července 2018 22:00

Petra Kloidová

Další Vraždy ve Stratfordu! Byl vrahem opravdu kouzelník?

Každou středu ve 20.20 novou kriminálku Vraždy ve Stratfordu. Netradiční žánr komediální drama vás čeká během půlky týdne. Nemluvě o tom, že kromě zajímavých kriminálních případů z anglického maloměsta se hodně zasmějete společně s dvěmi hlavními postavami.

Soukromé vyšetřovatele Shakespearovou a Hathawaye si najme kouzelník, který při triku s železnou pannou nešťastnou náhodou zabil ženu. Šlo o konkurenční boj, nebo z touhy po dědictví vraždil manžel zesnulé?

Podívejte se na další díl seriálu Vraždy ve Stratfordu ve středu ve 20.20 na Primě.

Vraždy ve Stratfordu

postaveno hlavně na páru excentrických detektivů Luelly Shakespear a Franku Hathawayovi, kteří společně vyšetřují zločiny ve Stratfordu nad Avonou.

Bývalému policistovi a nepříliš úspěšnému soukromému detektivovi Franku Hathawayovi se obrátí život vzhůru nohama, když si ho najme svérázná kadeřnice Luella Shakespearová, aby sledoval jejího nastávajícího manžela. Když je v den svatby ženich zavražděn, rozjede nevěsta zběsilé pátraní po vrahovi na vlastní pěst. Možná, že by ze Shakespearové a Hathawaye nebyl až tak špatný detektivní tandem...

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.