Seriály a filmy

11. listopadu 2018 01:32

Ilona Blašková

Další z kapel hlásí velký comeback! Backstreet Boys vydávají začátkem roku nové album a vyráží na turné

Další z kapel hlásí velký comeback! Backstreet Boys vydávají začátkem roku nové album a vyráží na turné

Nová deska tohoto boybandu nese název „DNA“ a na trhu se objeví již 25. ledna 2019. Půjde v pořadí o album desáté a její single „Chances“ z tvůrčí dílny Ryana Teddera a Shawna Mendese vyšel již před pár dny.

„Byli jsme schopni přenést všechny naše vlivy a styly do jednoho souvislého díla. Tyto písně jsou skvělou reprezentací toho, kdo jsme jako jednotlivci a kdo jsme jako skupina. Je to naše DNA. Jsme na album opravdu hrdí," prohlásil k nové desce Kevin Richardson. „Naše cesta pokračuje a je ještě hodně toho, co je třeba udělat. Žijeme další kapitolu, která ještě nebyla řečena, a to je velmi vzrušující," doplnil ho Brian Littrell

Jak to tak bývá, s novou deskou přichází i turné. Backstreet Boys se počínaje 11. květnem vydávají na „DNA World Tour“. Bude to jejich největší halové turné po osmnácti letech, během něhož navštíví města po Evropě a Severní Americe. A 22. června se dočkají i fanoušci v Čechách. Vstupenky do O2 arény bude možné zakoupit už od 16. listopadu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.