Seriály a filmy

23. července 2015 09:00

Gabriela Gabrielová

Další zastávkou roadshow Prima jede... za vámi bude tuto sobotu město Písek

Zpravodajský kamion TV Prima přiveze na Alšovo náměstí nejen živé vysílání zpravodajské hodiny, ale i bohatý doprovodný program. Zprávy FTV Prima budou na místě moderovat Gabriela Kratochvílová a Roman Šebrle.

"Písek je krásné město, které má neuvěřitelně krásné náměstí! Naposledy jsem ho obdivovala jako studentka střední školy, takže se už nemůžu dočkat, až se tam opět podívám a trochu u toho zavzpomínám. A samozřejmě se velmi těším na naše diváky z Písku a okolí," říká moderátorka Zpráv FTV Prima Gabriela Kratochvílová.

"Náš zpravodajský kamion má svůj náboj a lidi jsou fantastičtí. Má být i pěkné počasí, takže věřím, že si to společně užijeme," dodává Roman Šebrle.

Krimi zprávy bude na místě moderovat Michal Janotka, Divácké zprávy Tomáš Kraus a VIP zprávami provede Daniela Šinkorová.

"Do Písku se nesmírně těším, protože jsem tam nikdy pořádně nebyla. Projížděla jsem městem jen jednou a stihla jsem si dát jen zmrzlinu. Modlím se, aby bylo hezké počasí, abych mohla přijet na skútru, byl by to krásný výlet. A z Písku pochází i má kamarádka Ivana Jirešová, tak tam třeba konečně potkám i její rodinu," těší se Daniela Šinkorová.

Zpravodajské hodině předchází velký doprovodný program, který v 15 hodin odstartuje Petr Vágner. Na Alšově náměstí postupně zazpívají ABBA STARS, QUEENIE či muzikálové hvězdy Bořek Slezáček, Tomáš Löbl a Petra Doležalová. Do Písku rovněž zavítá tvář seriálu Cesty domů Miroslav Etzler.

Na nejmenší čeká skákací hrad, malování na obličej, nafukování balónků a různé soutěže. Navíc i v Písku probíhá projekt Koruna za kilo, v rámci něhož je možné se zbavit drobného nepotřebného elektra a přispět na dobrou věc s partnerem roadshow Prima jede... za vámi, společností ASEKOL.

"V době od 2. května do 7. srpna, kdy bude Prima se svým kamionem na cestách, budeme ve všech zúčastněných městech vážit, kolik kilogramů starého elektra lidé do červených kontejnerů a sběrných dvorů donesou. Nejúspěšnější město získá šek na 30 tisíc korun, který může použít na dobročinné účely. Druhé město vyhraje dvacet a třetí pak deset tisíc,“ říká k soutěži mluvčí společnosti ASEKOL Martina Ďaďová. Ten, kdo přinese nejvíce drobného elektra, získá chytrý telefon.

Roadshow Prima jede... za vámi probíhá pod záštitou města Písek.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.