Dvojitá dávka zábavy: Slunečná předá štafetu premiérové ZOO

Ve čtvrtek ve 20:15 startuje na Primě nový rodinný seriál z prostředí zoologické zahrady ZOO! To ale není jediná novinka! Stejně jako každý čtvrtek totiž mohou diváci i dnes sledovat svoji oblíbenou Slunečnou!

Pro velký divácký zájem se televize Prima rozhodla nasadit exkluzivně část premiérového dílu svého nejoblíbenějšího seriálu – Slunečné. „Diváci jsou zvyklí, že se Slunečná vysílá každé úterý a čtvrtek. Proto jsme je o jejich hrdiny ze statku nechtěli připravit, a odvysíláme tak v exkluzivním čase 19:45 další díl, na který ihned naváže první díl dlouho očekávané novinky z prostředí safari ve Dvoře Králové – ZOO,“ sdělil mluvčí seriálů Josef Ducký.

Z Týny ze Slunečné bude Viky

V novém rodinném seriálu ZOO se těšte na oblíbené tváře! V hlavní roli se ukáže Eva Burešová, která Týnu vyměnila za Viktorii Viky Janečkovou. „Je to velmi rázná holka, která má problémy, dluhy, hádá se s bývalým partnerem. Ve dne se stará o děti, pomáhá, pracuje, a v noci si přivydělává jako Lady X v nočním baru, kde pod maskou a parukou zpívá.“ Viki tak bude naprosto odlišná od statkářky Týny, která chodila v košili a pracovních kalhotách, nebála se vzít do ruky flintu, pilu ani miminka.

Další, kdo se bude objevovat jak ve Slunečné, tak i v ZOO, je Tereza Brodská – soudkyně Danuše Křížová. „Hraji Danuši, soudkyni. Mimochodem, skvělou, empatickou, která absolutně miluje svoje vnoučata. Jsem s nimi ochotná dělat jakoukoli lumpárnu, ale docela trpím tím, že si můj syn, vdovec, našel novou přítelkyni.“ Ve Slunečné hraje Janu Kratinovou, která pěstuje zeleninu pro celou vesnici.

Postavy ze Slunečné budou zářit v ZOO

Ondřej Pavelka zazáří coby učitel a spisovatel, manžel Veroniky Freimanové Karel Rokl. Ve Slunečné hraje Františka Vacka, místního starostu a majitele lihovaru.

Lucie Polišenská se představí jako Eliška Krásná, ošetřovatelka žiraf, maminka dvou sígrů a dcera Pavly Tomicové. „Eliška ráda pomáhá svému okolí. Díky ní Sid dostala práci v zoo, jen s těmi chlapy je to na štíru. Máma mi neustále vyčítá, že nikam nechodím, ale prožít další zklamání? Kdo ví, třeba nemusím nikam chodit a ten pravý si mě najde sám, tady v zoo.“ Ve Slunečné hraje Julii Vackovou Kabátovou, účetní a nejlepší kamarádku Týny a příležitostnou herečku, která nejde pro ostré slovo daleko.

V ZOO se objeví i Pavla Tomicová jako Anežka Krásná, veterinářka v zoo, která má dar rozumět řeči zvířat a rozhodně se za něj nestydí. Všem vyřizuje jejich přání, vzkazy a požadavky. „Anežka svoji práci miluje a za nic na světě by ji nevyměnila. A kdo ví, třeba se mi podaří stát se světově uznávanou veterinářkou. Někdo se může nad její schopností rozumět zvířatům podivovat, myslet si, že je blázen, ale to není pravda. Ona je prostě miluje.“ Ve Slunečné ztvárňuje Álu Konvičkovou, tak trochu shánčlivou majitelku pojízdné prodejny.

„Věříme, že hereckým obsazením nového seriálu a nejen tím diváky potěšíme a zachovají oběma seriálům svou přízeň,“ dodává Josef Ducký.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.