David Boreanaz ze Sběratelů kostí ukázal o Vánocích rodinu. Víte, jak vypadají jeho sestra a rodiče?

Představitel Boothe ze Sběratelů kostí oslavil Vánoce, jak se sluší a patří – se svou rodinou. Jak vypadá jeho sestra a milovaní rodiče, na které David Borenaz nedá dopustit?

Co uvidíte ve čtvrtečních Sběratelích kostí?

Policisté objeví mrtvolu ženy, kterou někdo rozčtvrtil a polil žíravinou. Další zranění ukazují na domácí násilí.

Policisté objeví na bývalých jatkách mrtvolu ženy. Je rozřezaná pilou a politá žíravinou. Zranění ukazují na domácí násilí. Je to Melinda Perkinsová, choť chirurga Bradleyho Perkinse. Manželé byli sedm let a podle něj už spolu rok nežijí. Podle GPS v jejích hodinkách FBI zjistí, že Melinda byla v době vraždy sto metrů od jatek. Stojí tam bruslařský okruh, jehož majitelem je Nick Bennet. Jízda na kolečkových bruslích po okruhu je drsný sport, což by vysvětlovalo Melindina zranění. Její kolegyně Emily řekne Boothovi a Kůstce, že přibližně v době, kdy se udála vražda, šli všichni po závodu do baru. Melinda se omluvila...

Více uvidíte ve Sběratelích kostí ve čtvrtek ve 21.05!

David Boreanaz a jeho rodina

Jako správný syn, otec a manžel strávil Vánoce a Nový rok slavný herec ze Sběratelů kostí se svými nejbližšími. Kromě své vlastní rodiny David Boreanaz nezapomíná ani na své rodiče a dvě sestry. Na Instagramu se během Vánoc a Nového roku pochlubil fotkami svých nejbližších.

Speciálně na své rodiče, kteří jsou spolu už více než čtyřicet let, nedá dopustit. Jeho tatínek je dokonce bývalá televizní hvězda. Davidův otec Dave Roberts (vlastním jménem David Boreanaz, má italské kořeny) byl známý jako moderátor předpovědi počasí na stanici WPVI-TV a moderoval televizní odpolední pořad, jeho matka Patti (poloviční Slovenka s irskými, německými, francouzskými a švýcarskými kořeny) pracovala v cestovním ruchu. David Boreanaz není jedináčkem, jak můžete vidět na fotce z jeho Instagramu, má dvě starší sestry.

A jednu sestru ukázal i svým fanouškům na Instagramu.

DAVID BOREANAZ MĚL PŘED MANŽELSTVÍM VELICE PESTRÝ OSOBNÍ ŽIVOT

HVĚZDA SERIÁLU SBĚTATELÉ KOSTÍ BYLA VYDÍRANÁ KVŮLI SVÉMU MILOSTNÉMU POMĚRU

PŘEDSTAVITELKA KŮSTKY SE DAVIDA BOREANAZA ZPOČÁTKU BÁLA. PROČ?

Sledujte Sběratele kostí ve čtvrtek ve 21.05 na Prima LOVE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.