Seriály a filmy

26. srpna 2018 08:00

Jana Mrákotová

Modrý kód se vrací! David hledá cestu k otci. Dojde k jejich smíření?

Po prázdninové pauze se vrací na obrazovky oblíbený seriál Modrý kód a s ním i jeho hrdinové. Lékaři z rubavského urgentu budou i v nové sezoně zachraňovat životy, ale budou řešit i své vlastní.

David našel nový byt a stará se o nemocného otce. Mery mu ochotně pomáhá, v péči se střídají. Davidův vztah s tátou je i nadále komplikovaný, ale zdá se, že konečně nacházejí společnou řeč. Pomocníkem je jim, jak jinak, medicína. Zdravotní stav profesora Hofbauera ale není dobrý. David začíná řešit dilema – péče o otce, nebo práce na urgentu. Situace se začíná vyhrocovat. Podívejte se na ukázku:

Adama jeho noční můry neopouštějí

Doktor Adam Brejcha, který přišel na urgent v závěru minulé série, se zde pomalu zabydluje. Ale i nadále ho provázejí noční můry, a to i v práci. Z jedné takové ataky ho ale vytrhne až příchod doktora Valenty. Je Adam schopný své stavy zvládat, aniž by ohrozil pacienty?

Modrý kód ovládne romská svatba

Rušno bude na urgentu i díky světské svatbě, ze které přivezou popáleného ženicha. Romská kapela v Modrém kódu ještě nebyla. Mery ale musí razantně zasáhnout. Doktora Vlčková řeší případ dívky, která se potýká se žlučníkovými kameny. Jejich příčina všechny překvapí.

Modrý kód po prázdninové pauze již v pondělí 27. 8. ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.