Seriály a filmy

17. července 2017 22:00

Petra Kloidová

Davida jsem se bála, když jsme se poprvé poznali, tvrdí herečka ze Sběratelů kostí

Sběratelé kostí XI (17) - upoutávka

Všechno je jednou poprvé. I představitelé Sběratelů kostí se před čtrnácti lety potkali poprvé, aby za několik let mohli v úspěšném seriálu hrát milence, partnery a následně manžele. Jaký byl jejich první dojem ze svého hereckého kolegy?

Co uvidíte v úterních Sběratelech kostí?

Na Prima LOVE můžete každé úterý sledovat Sběratele kostí a jejich premiérovou řadu. Co budou řešit antropoložka Kůstka s detektivem Boothem tentokrát?

Booth a Kůstka pátrají po neznámém vrahovi tajného agenta z osobní stráže amerického prezidenta. Mezi hlavní podezřelé patří prezidentovi odpůrci, kteří vyzývali k jeho zavraždění…Jak to všechno dopadne uvidíte na Prima LOVE už v úterý ve 20.15!

Jaké byly pocity z prvního setkání herců?

13. září 2005, to je datum, kdy první američtí diváci uviděli pilotní díl v budoucnosti oblíbených Sběratelů kostí. Představitelka antropoložky Kůstky, Emily Deschanel, byla v té době neznámou herečkou, která měla neuvěřitelné štěstí - dostala se až do posledních kol castingu, kde se potkala s tehdy už jasným představitelem Bootha.

Podívejte se na vývoj vztahu Kůstky a Bootha ze Sběratelů kostí na Prima LOVE

David Boreanaz byl v Americe seriálovou hvězdou, idolem náctiletých, kterého milovala většina divaček kvůli seriálu Buffy, přemožitelka upírů. Boreanaz se do diváckých srdcí jako upír Angel zapsal tak silně, že mu televize věnovala i jeho vlastní seriálový spin-off. I z toho, ale David Boreanaz

Chemie Kůstky a Bootha vznikla už u čtení replik

Herci v nedávném rozhovoru vzpomínali, jaké bylo jejich první setkání.

"Definitivně můžu prohlásit, že jsem ten moment rozhodně nebyla v pohodě, byla jsem hodně ve stresu. David na mě působil trošku...trochu jsem se ho bála. On byl v té době známý ze seriálu Buffy, přemožitelka upírů. Měl hodně fanoušků a já byla neznamá. Měla jsem za sebou několik nezávislých filmů a pár vedlejších rolí v seriálech. Já sem šla na konkurz, zatímco on už byl dávno vybraný jako hlavní postava. Musela jsem s ním číst repliky a nějak to fungovalo," vzpomínala Emily Deschanel.

Víte, kdo hraje dceru Kůstky ze Sběratelů kostí? Podívejte se do článku PRIMA LOVE.

"Chemie vznikla už ve chvíli, kdy jsme spolu četli první repliky. Pamatuji si na ten pokoj, před Emily tam bylo několik dívek, ale s žádnou to nefungovalo tak dobře, " dodal David Boreanaz, který na Emily, svou kolegyni, nedá dopustit. Nechal se slyšet, že Emily Deschanel už definitivně patří do jeho rodiny.

Sledujte premiérové Sběratelé kostí na Prima LOVE každé úterý ve 20.15.

Sdílejte článek