Seriály a filmy

12. června 2018 07:00

Jana Mrákotová

David dostává nabídku z Londýna, která se neodmítá! Přijme ji?

Mery je jiného názoru než David a je evidentně z celé situace zaskočená. Na druhou stranu ale chápe, že je pro Davida jeho práce důležitá. Pochopit se ho snaží i ředitel Bojan. V Modrém kódu jde o budoucnost!

Mezi Evou a Matym se jejich vzájemná náklonnost stále prohlubuje. Rozumí si v práci, ale také čím dál víc i v soukromí. Maty je v Evině společnosti čím dál radši a je schopný kvůli ní měnit i některé své názory.

Na urgentu řeší závažnou dopravní nehodu, která mohla mít opravdu fatální následky. Jakou skutečnou roli v ní hrál bezdomovec – je viníkem, nebo statečným zachráncem dětí z mateřské školy. Je vše opravdu tak, jak se na první pohled zdá?

Podívejte se na upoutávku na středeční díl:

Na příjem přivezou pacientku s celou řadou symptomů, které ukazují na otravu z potravin. Konečná diagnóza je ale velmi nečekaná a překvapující, zvlášť když se Matymu a Evě podaří zjistit i opravdové rodinné zázemí pacientky. Strach zde hraje hlavní roli. Rasputin se pouští do náročné operace mozku u dětského pacienta s epilepsií. Asistovat mu má Růžičková. Vali ošetřuje opařeného chlapce, který je v hostitelské péči.

Seriál Modrý kód sledujte ve středu ve 20.15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.