Seriály a filmy

25. července 2018 11:38

Demi Lovato znovu propadla drogám: Teď skončila v nemocnici

Zpěvačka Demi Lovato (25) byla v úterý hospitalizována kvůli předávkování heroinem. Samotná postižená toto tvrzení ovšem popírá. O Demi je známo, že už jako slavná teenagerka se dostala ke drogám a několikrát musela podstoupit léčbu. Zdá se, že ta nepomohlo a Lovato si tak krušnými chvilkami projde zase.

‚‚Demi se už probrala a teď je se svou rodinou, která děkuje všem, kdo ji podporuje. Některé informace z médií nejsou pravdivé, proto zpěvaččini blízcí žádají veřejnost, aby se do nepříznivé situace nepletla. Teď je nejdůležitější její zdraví a rekonvalescence,‘‘ nechal se slyšet anonymní zdroj.

Podle informací portálu TMZ byla Lovato nalezena v bezvědomí v ranních hodinách. Ke všemu došlo v jejím domě v Hollywoodu. Přítomni byli v domě i zpěvaččini přátelé, kteří jí zachránili život. Poskytli jí totiž Naloxon - lék, který se užívá při předávkování narkotiky. ‚‚Jeden z jejích přátel u sebe tyto léky nosí vždy právě kvůli tomu, že Demi moc dobře zná a ví, že do toho může kdykoli spadnout znovu. Celou noc trávili u ní doma a léky naštěstí zabraly,‘‘ dodal zdroj.

Demi Lovato je závislá na drogách už dlouhá léta. Ke všemu před nedávnem zmínila, že trpí bipolární poruchou. V červnu vydala zpěvačka novou skladbu pod názvem Sober, ve které přiznává, že upadla po šesti letech abstinence do recidivy.

Mnohé hvězdy vyjádřily na svých sociálních sítích podporu s hashtagem #PrayForDemi. Třeba moderátorka Ellen DeGeneres napsala: ‚‚Mám Demi moc ráda. Trpím, když vidím, čím si musí projít. Právě ona je světlo v tomto životě a já jí teď tedy posílám lásku a trpělivost.‘‘

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.