Seriály a filmy

14. září 2015 15:00

Gabriela Gabrielová

Dnes večer startuje na Primě Show Leoše Mareše

Už dnes večer bude mít na obrazovce televize Prima premiéru Show Leoše Mareše. Jak název napovídá, jedná se o novou talk show moderátora Leoše Mareše, která se bude vysílat od pondělí do čtvrtka v čase okolo půlnoci.

V prvním díle se v 00:05 divákům představí režisér Jiří Vejdělek a herečka Anna Linhartová, pro kterou si navíc Leoš přichystal velké překvapení.

Show Leoše Mareše je formát původně určený pro vysílání na lifestylové televizi Mňam TV. FTV Prima a CE Media, provozovatel Mňam TV, uzavřely obchodní dohodu, jejíž součástí je právě i sdílení Show Leoše Mareše. Ta se bude v premiéře vysílat na TV Prima, reprízovat ji pak bude Mňam TV druhý den v dopoledních hodinách. Mňam TV navíc v pátek odvysílá výběr toho nejlepšího, co se v show za uplynulý týden odehrálo.

„Jsme rádi, že můžeme tento pořad sdílet se silným partnerem. Spolupráce s Primou pro nás má jednoznačný ekonomický smysl a velmi ji oceňujeme,“ uvedl Pál Milkovics, generální ředitel společnosti CE Media.

Podívejte se na pozvánku:

„Propojení na úrovni obsahu je prvním krokem naší spolupráce, její rozšíření plánujeme v následujících měsících,“ dodává Vladimír Pořízek, výkonný ředitel skupiny Prima.

Show Leoše Mareše má padesátiminutovou stopáž a je postavena na konceptu amerických late night shows. V každém vysílání se diváci mohou těšit na dva zajímavé hosty v netradičních situacích, zajímavé rozhovory a spoustu Marešova osobitého humoru.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 9. 2023

Vaše inspirace a představivost dnes stoupá, Berani. Možná se budete chtít pustit do nějakého uměleckého projektu. Výsledek by vás mohl příjemně překvapit. Vaše intuice je také na vysoké úrovni a vaše porozumění lidem kolem vás se výrazně zvýší. Nebojte se jednat na základě instinktu. Toto je jeden z těch dnů, kdy by měl zvítězit nad racionalitou a logikou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.