Show Jana Krause: herec Vojtěch Kotek, herečka Martina Randová a sokolník Daniel Dobrkovský

V dalším dílu Show Jana Krause se představí herec Vojtěch Kotek, herečka Martina Randová a sokolník Daniel Dobrkovský. Jednu z nejlepších repríz si užijte ve středu ve 21:35 na Primě.

Vojtěch Kotek

Prvním hostem talkshow je oblíbený herec a režisér Vojtěch Kotek, jehož první film Padesátka vstoupil před Vánoci v roce 2015 do kin. „Režírování mě baví, ale myslím, že jsem nesnesitelný, zvlášť na herce, protože si myslím, že bych to zahrál líp než oni, což není pravda, ale mám o tom jasnou představu,“ popisuje sám sebe na place Vojta.

Profesní úspěchy jsou však podle něj vykoupeny nepříliš velkým štěstím v milostném životě, ačkoli se snaží štěstěnu stále znovu pokoušet. Moderátor Jan Kraus si neodpustí poznámku na adresu jeho dvou bývalých přítelkyň, které skončily v náručí jeho hereckého kolegy. „Potom, co jsou se mnou spokojený a já jsem na ně hodný, chtějí zřejmě nějaký dryáčnický zážitek. Chtějí adrenalin,“ analyzuje s úsměvem herec rozpad svých vztahů.

Martina Randová

Dalším hostem, který dnes večer usedne na červenou pohovku, je Martina Randová, herečka divadla Na Fidlovačce, známá ale i z řady televizních seriálů. Moderátor Jan Kraus ji hned na začátek konfrontuje se skutečností, která o ní koluje v kuloárech, totiž že se příliš uskromňuje. „To ani ne, to je spíš tím, že nemám žádné sebevědomí, abych se musela za každou cenu prosazovat. Když jsem ve společnosti, kde je více lidí, tak já nemusím za každou cenu mluvit,“ vysvětluje herečka, která si svou profesi vydupala silou vůle.

„Mě nevzali ani na konzervatoř, ani na DAMU, nikam. Tak jsem se nacpala do Jihlavy. A když jsem pak přišla z Mostu do Prahy, neměla jsem žádnou práci a přemýšlela jsem, co budu dělat. A samozřejmě, že jsem chtěla dělat divadlo, chtěla jsem být herečka, chtěla jsem si to zkusit v Praze. Ze začátku jsem dělala jen tak někde v hospodě a pak jsem potkala Tomáše Töpfera a ten mi nabídl obchodní oddělení. Tam jsem dělala asi rok a půl, musím říct, že jsem tam trpěla, protože jsem slyšela, jak herci zkouší, hrajou… Moc jsem si přála přejít na druhou stranu a bylo mi líto, že tam nemůžu být, a tak jsem šla za Tomášem a řekla mu, že bych byla radši na jevišti. A pak si mě naštěstí vybral umělecký šéf Juraj Deák, který mě znal, pro malinkou roli. Pak přicházely větší a nyní jsem tam 15 let,“ popisuje Martina svou houževnatou cestu za štěstím.

Sokolník Daniel Dobrkovský

Posledním hostem večera je sokolník a majitel chovné stanice pro dravce Daniel Dobrkovský i s několika svými chovanci, krkavčice Zorka na jeviště dokonce přiletí.

„Dravé ptáky vychováváme, staráme se o ně i s manželkou a se synem. Já se starám o ten prvopočátek, inseminací počínaje přes inkubátory pro mláďata. Manželka se synem mi pomáhají piplat ta ptačí miminka, krmit pinzetkou,“ vypráví pan Dobrkovský a představuje další ptáky, kteří ho doprovázejí – káně Harrisova a křížence mezi sokolem loveckým a rarohem velkým. Jak se s dravci spřátelí hosté či přímo sám Jan Kraus? A jak naopak Zorce bude chutnat krausináda? Nechte se překvapit v prvním díle letošního roku Show Jana Krause již dnes večer!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.