Dokonalý pár: Jak by mělo vypadat poslední rande?

Jižanské zákony jsou tvrdé, stejně jako reality show. Paige včera zmenšila počet svých nápadníků na dva. Shaun, ač se líbil jejím kamrádkám, nebyl podle Paige ten pravý. Ve vile jsou teď dva muži...

Zbyli už jen Bubba s Jeremiahem. Na začátku vůbec netušili, co je čeká. Shodou okolností to byli zrovna oni dva, kdo do vily vstoupili jako první, a teď si z nich Paige vybere.

Dva rozdílní muži, dva rozdílné vztahy

Bubba je muž, o kterém Paige snila. Jeremiah je uzavřený a nechce rozdávat srdce na potkání. Jsou tak rozdílní!

Před večerem, který rozhodne, s kým Paige bude mít ten opravdový vztah bez reality show, všudypřítomných kamer a produkce, se uskuteční ještě dvě poslední schůzky.

Jeremiah odkryje svůj problém s ženami

Jak už jsme psali, Jeremiah má před ostatními malý handicap. O tom si přečtěte tady:

Není se čemu divit, že Jeremiah vypadá před schůzkou, jako když jde na porážku. Paige ho pozve na luxusní výlet soukromým letadlem ke srubu u jezera. Po příletu na ně čeká kočár. Jedou ke krásné lovecké chatě, kde je vřele přivítají. Je to tam nádherné. Oba rádi loví.

Roztomilý stydlivý Jeremiah. Foto: archiv Prima

Samozřejmě je jasné, že Paige ho pozvala kvůli jedné jediné věci. Chce, aby konečně odkryl své city, nebo se rozhodne pro Bubbu. Jeremiah má v Minnesotě farmu, což je podle něj hlavní důvod, proč mu zatím vztahy nevycházely. Žádná žena, pokud není z Minnesoty, se neodstěhuje na farmu... Jeremiah se tváří dost rozpačitě na všechny otázky... Jak tohle Paige ustojí?

Protože zítra na ni čeká další úžasný muž, kterému musí dát stejnou šanci…

Sledujte reality show Dokonalý pár každý všední den v 17.55!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2023

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.