Na Dokonalý polibek čeká Lucie Vondráčková. Kanadský film se natáčel i v hereččině skutečném domě

Sestřičky sestřičkám (Díky Vám) (2)

Lucie Vondráčková v hlavní roli kanadského snímku Dokonalý polibek. Těšte se na svěží komedii plnou nečekaných zvratů a zápletek. V pátek 25. prosince ve 22.50 či v neděli 27. prosince v 10.20 na Primě.

Každý člověk hledá štěstí, ale když už vám táhne na třicet a pořád žijete u rodičů, kteří s vámi jednají jako s dítětem, ztratili jste práci a láska je v nedohlednu, pak hledáte ještě intenzivněji. Své o tom ví slečna Tanya Cova, kterou hraje Lucie Vondráčková.

Podívejte se na televizní upoutávku:

Tanya Cova bydlí se svými rodiči v severoamerickém městě u velkých jezer, v trochu všední každodennosti americké společnosti. Nudí se i její rodiče, zapomenutí agenti pro nejmenovanou východní říši, kteří nemají nic jiného na práci, než aby slídili za svou vlastní dcerou. Když rodiče povolají starou známou Šárku a jejího syna Igora, aby Tanyu zasnoubili, je to poslední kapka v poháru Taniny touhy po svobodě. Tanya nachází útočiště u své nejlepší kamarádky Britney Greenberg. Znuděná Britney, která má dvě děti s bývalým Tanyiným přítelem Tomem, obtloustlým a přesto dokonalým manželem a tatínkem, vydělávajícím krásné peníze jako “ajťák”, vidí Tanyin příchod jako možnost nového vzrušení v příliš poklidném rodinném životě.

Na předměstí se pak odehrává drama, způsobené polibkem v parku. Tanya se ocitne v nelegálně pronajímaném bytě s velice nepravděpodobnými spolubydlícími, mezi kterými je i Igor. Rodiče dostanou z centrály avízo, že jejich zapomenutá špionská buňka je rozpuštěna a převelena do Paříže. Mají starost, jak dát Tanye vědět, že se jejich působiště se mění.

Do mise je vyslána Šárka, která zprávu úspěšně předá. Miliardář, Brian Demarrias, se rozchází se svojí partnerkou. Vizitka makléřky ,Tanyi Cové, stále voní v jeho kapse. Setkají se jeho nemotorné námluvy s vysněnou odpovědí ztřeštěné naivní a nespoutané půvabné Tanyi? A který polibek je opravdu pravý?

Dívejte se na romantickou komedii Dokonalý polibek v neděli ve 20.15 na Primě.

Zajímavosti nejen o filmu Dokonalý polibek

  • Část filmu se natáčela také v domě, kde Lucie Vondráčková s rodinou v Kanadě sedm let skutečně žila.
  • Film Dokonalý polibek otevřel dosud české herečce dveře do Unie kanadských herců.
  • V případě lucie Vondráčkové nešlo o první zahraniční natáčení. V roce 2006 si zahrála po boku hollywoodské herečky Queen Latifah v komedii Poslední prázdniny.
  • Reřisérkou a scenáristkou filmu Dokonalý polibek je Martina Adamcová, která se u nás proslavila ve filmech například jako četařka Babinčáková z Tankového praporu (celý film Tankový prapor si můžete celý přehrat online) či jako Ája Machová, spolumajitelka luxusního nevěstince v dvojdílném filmu Playgirls.

Ještě více romantiky si můžete dopřát v archivu iPrima.cz:

Na iPrima.cz nyní najdete také desítky oblíbených svátečních pohádek a filmů:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.