Drahá tchyně: Rozdíl mezi češtinou a slovenštinou není jenom v písmenu Ř

V mrazivém počasí je ideální zabavit se doma. Proto Jindřiška vytáhla nestárnoucí klasiku, hru Scrabble. Ale řekneme vám, není to žádná legrace, když v jednom „mači“ hrají společně Češi i Slováci. Ostatně, podívejte se na naše video, nebo večer od 21.35 na Primě přímo na další díl Drahé tchyně.

Jako první si to rozdali Jindřiška s Karlem. Jindřiška alespoň z vlastního úhlu pohledu vítězí na plné čáře – no uznejte, že taková krásně slovenská slova jako „rericha“ či „ridicský preukaz“, ty si zaslouží řádně vysoký počet bodů. Karel se sice snažil trošku ohradit, leč bodíky zůstaly na kontě Jindřišky.

V další hře to tedy zkusil po jejím vzoru. Bohužel zrovna narazil na soupeřku Květu, a to vězte, že ta mu nic nedarovala, natožpak „pařadajky“! Mrkněte se sami, jak si na něm Jindřiška s Květou smlsly:

A víte vůbec, proč že to „zabíjeli“ čas hraním Scrabble? Květa totiž celou rodinu pozvala do krásného hotelu do Tater. Ale nic není tak fajn, jak se na první pohled zdá a zrovna Jindrišce tenhle skvělý dárek pod nos moc nejde. Proč?

To už zjistíte dnes večer na Primě od 21.35 v dalším díle sitcomu Drahá tchyně.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.