Seriály a filmy

3. června 2014 13:30

Gabriela Gabrielová

Dražba vín na hudebním festivalu bude v režii Karla Voříška

Hudební červencový festival Znojmo se blíží a tak není divu, že při představování jeho programu se sešlo tolik kvalitních hudebníků. Operní divy Pavlína Senič a Andrea Kalivodová, houslista Pavel Šporcl nebo Felix Slováček ml.

Na programu, kromě kvalitní hudby, bude také například dražba vín, kterou bude uvádět Karel Voříšek. „Dražby moderuju moc rád, myslím, že jsem na to dobrej, takže se na léto už těším. A navíc jde výtěžek na opravu místního zámku!“ řekl moderátor.

Kromě připravovaného festivalu, kde všichni až na těhotnou Andreu Kalivodovou vystoupí, se právě kvůli zmíněnému stavu pěvkyně probíraly hlavně děti. A taky víno. Houslový virtuos Pavel Šporcl, který se stal patronem festivalu, totiž pojal své patronství opravdu zodpovědně. „Budu chodit na každý koncert a do každého sklípku,“ prozradil své plány oblíbený houslista. A Felix Slováček zase nevyloučil, že by vzal na jižní Moravu svého dvouletého Felixe.

Pěvkyně Andrea Kalivodová je sice živel a nicnedělání je jí cizí, ale letos přece jen vystoupení oželí. „Jsem ráda, že mě Pavlínka pozvala, příští rok bych se ráda festivalu zúčastnila už naplno, letos to bude s ohledem na bříško jen v rámci podpory,“ uvedla Kalivodová, která ovšem prozradila, že malý chlapeček se bude jmenovat Adrian nebo Richard – podle začátečních písmen jmen obou rodičů. „Andrejka je úžasná, pořád pracuje, i když by si už v pátém měsíci zasloužila odpočívat. Ale když jí pošlu nějaký mail, odepíše mi na něj klidně ve dvě v noci. To malé bude určitě workoholik,“ popsala Senič se smíchem spolupráci s kolegyní. „Určitě by měla víc relaxovat a věnovat se sama sobě,“ dodala. Festival ovšem ozdobí i další známá jména včetně herce Saši Rašilova, který na Primě dabuje hlavní postavu ze seriálu Dexter.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.