Držitel několika ocenění v Talentu láme kameny holýma rukama se syrovým vajíčkem v ruce!

Dříví na sobě nechá štípat a kameny láme jednou rukou. Takový je další český soutěžící, kterého uvidíte během pátečního dílu Talentu ve 20.15 na Primě. Podívejte se na exkluzivní ukázku.

Už tento týden v pátek vás dostane sympatický silák, který s bojovým uměním začínal už jako malý. Drží několik ocenění v bojových sportech a kameny rozbíjí pěstí, v které má syrové vajíčko, aby ukázal, že lidská síla je ovlivněna hlavně vytrénovanou psychikou.

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT SLEDUJTE ONLINE

Podívejte se na ukázku z pátečního dílu. Česko Slovensko má talent můžete ve 20.15 už tento pátek:

Ani o rap není v aktuální řadě nouze, ale tentokrát to bude spíše stand up comedy. Nesmí chybět kouzelník, ale jak Jaro říká: „Mně nevadí dobří kouzelníci, ale jen ti špatní.“ Samozřejmě se také bude hodně zpívat. A opět se objeví něco, co tu ještě nebylo – švédská jeptiška, která umí žonglovat pingpongovými míčky pusou a nejen to. Zvládne s nimi hrát na xylofon pusou i vagínou.

Ani s tancem to tentokrát nebude žádná sláva – zvlášť když jsou tanečníci dost naštvaní. Které vystoupení zase rozehřeje dámskou část poroty? No jasně, budou to polonazí parkuristé, kteří do přímé interakce zapojí i Dianu Mórovou. Talentový večírek bude plný zpěvu, tance, repíkování a vtipných výstupů, ale i silných příběhů. 14letý Kristián přišel o mámu a táta s bratrem jsou vážně nemocní, přesto bojuje s osudem zpěvem. Jak se mu to daří, posuďte sami.

Sledujte každý pátek Česko Slovensko má talent na Primě ve 20.15. Všechny díly najdete také online.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.