Seriály a filmy

11. listopadu 2018 12:19

Ektorův singl ‚‚Asi to tak má bejt‘‘ má své video

Rapper Ektor patří mezi nejkontroverznější hudebníky české hudební scény současnosti. Značná část veřejnosti s jeho hudbou a texty nesouhlasí, další zas Ektora jednoduše miluje. Ať patříte tam či tam, tenhle rapper je jedním z nejúspěšnějších dnešní doby. A teď vydal nový klip k singlu ‚‚Asi to tak má bejt‘‘, který dokonce plánuje pokračování. Podívejte se sami!

Ektorovo nové album Alfa vyšlo koncem roku 2017 a sám rapper se nejednou nechal slyšet, že jde o jeho životní desku. Možná právě proto, že zde nešlo o deadliny a mohl si nechat svůj čas. Zároveň ovšem nepopírá, že se to může postupem času změnit. Pokud by si měl Ektor vybrat skladbu, která pro něj na novém albu znamená nejvíce, byla by to ‚‚Vracím zpátky‘‘. Tu věnoval své matce, zpěvačce řeckého původu Tene Elefteriadu. ‚‚To byla nejtěžší věc, kterou jsem v životě napsal. Ke druhé sloce jsem se musel vrátit po třech měsících a dodělat ji, protože to šlo do hloubky,‘‘ uvádí pro portál idnes.cz.

Nový klip ‚‚Asi to tak má bejt‘‘ na konci velmi zřetelně poukazuje na fakt, že by mělo mít video pokračování. Režii této pecky si vzal na starost Jakub Křen se svým týmem a hudbu produkoval Season.

Na nové desce Alfa narozdíl od těch předchozích ubral Ektor na ‚‚gangster‘‘ podání a jeho hlas se zdá klidnější. Mnohem podstatnější je zde stránka významová, rapper jakoby upozadil své ego a staví do popředí skutečně čistě texty. Úderné refrény, adekvátní beaty a slovní zásoba, které porozumí každý. Ektor zkrátka už nějaký ten pátek je a jistě ještě bude nejkomentovanějším a nejhodnotnějším rapperem v Čechách, ať si říká kdo chce co chce. Právě od této osobnosti se valné množství začínajících rapperů inspiruje.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.