Seriály a filmy

21. října 2022 11:50

Gabriela Svoboda

Eva s Oldou se vydají za krásami našich památek

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem a Evou Borskou.

Krásně zbarvenou a pestrou zahradu můžete mít i na podzim a v zimě. Představíme rostliny, které mají zajímavě zbarvené listí, kůru i bobule právě v této době. Poodhalíme roušku sladkých tajemství u cukrářky a rovnou se pustíme do pečení Pavlovy. Máte doma nevyužitá kovová víčka od limonád nebo piva? Ukážeme, jak si z nich vyrobit originální dekoraci na zeď, Na Míru. Před zimou se pustíme do výroby domácího balzámu na rty z macerovaných bylinek.

Mrkev najdeme snad na každé zahrádce – její pěstování je snadné a pustit se do něj můžete už teď na podzim. V Minutovém manželovi – lekcích pro ženy ukážeme, jak vyměnit cylindrickou vložku v zámku. Při sychravém počasí nepobolívají klouby jen nás, lidi, ale i naše čtyřnohé parťáky. Zaměříme se tak na bolest kloubů u psů a na to, jak jim ulevit. Podíváme se na háčkování a předvedeme, že se díky němu dají vytvořit moderní designové kousky jako kabelky či sedací vaky.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je magazín plný praktických rad a nápadů pro všechny milovníky zahrad, teras i balkonů, stoupence tradičních hodnot i trendů moderní doby, vyznavače příjemného, bezpečného bydlení. S moderátorskými hvězdami Oldřichem Navrátilem, Evou Borskou, Markétou Mayerovou, s hercem a kutilem Mírou Noskem, zahradními experty Ludmilou Duškovou a Honzou Kopřivou, veterinářkou Míšou Riedlovou, zahradníkem Michalem Plundrou a kuchařem Lubošem Rychvalským.

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 23. října 2022 v 11.50 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.