Seriály a filmy

1. března 2013 14:00

Markéta Zídková

Exkluzivně: Večírek Primy s hvězdami nové show Máme rádi Česko

Nenechte si ujít fotky z naší párty a poslechněte si, co o jednom ze soutěžících Františku Ringo Čechovi, řekl jeho syn Michael Čech.

Hyn sa ukáže! Osobnosti českého šoubyznysu odhalí, jak jsou inteligentní. Přesněji, co všechno ví o Česku. Televize Prima už zanedlouho uvede velkolepovou zábavní soutěžní show Máme rádi Česko. V každém dílu se proti sobě utkají dvě družstva, která budou odpovídat na dotazy týkající se české historie, hudby, filmů atd.

Zatímco složení družstev se bude díl od dílů různit, velet jim budou pokaždé lídr kapely Tři sestry Lou Fanánek Hagen a herec a muzikant Jakub Prachař. Zatímco první z nich se vyfiknul a ve stylové obuvi dorazil na „dotočnou“, druhého zastupovala Agáta Hanychová. „Jakub leží doma v horečkách“ omlouvala svého přítele, a dokonce za něj poskytovala rozhovory.

Dalším osamělým „vipákem“ na party byl Libor Bouček, který soutěžní show moderuje. „Splnil se mi jeden z cílů, mít vlastní pořad, který si sám odmoderuji a napíšu. To je ta správná cesta. Každý moderátor, který do podobného projektu jde, by si ho měl kompletně připravit, pak nemůže docházet k chybám a kolapsům.“ Režie pořadu se ujal Michael Čech, který byl nejvíce překvapen zjištěním, že všechny celebrity, bez výjimky, byly velmi soutěživé. Byl mezi nimi i jeho táta, herec a glosátor František Ringo Čech.

Podívejte se na video, jak o něm syn mluvil ZDE:

Co o Česku ví Michael Čech si poslechněte ZDE:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.