Exkluzivní záběry ze studia: Proč Kratochvílová a Šebrle přijali nabídku na moderátory?

Už v neděli 29. června v rámci „super prima neděle“ uvidíte od 18:55 na Primě nové moderátory našich hlavních zpráv. Jak se Česká Miss Gabriela Kratochvílová a atlet Roman Šebrle připravují na svoji novou roli?

"Myslím, že taková nabídka chodí jednou za život a bylo to tak velkolepé, že nebylo na místě říkat: ne," říká nová moderátorka Zpráv FTV Prima Gabriela Kratochvílová.

"Je pravda, že já jsem to chvíli zvažoval, ale opravdu se to nedalo odmítnout, zvlášť, když vám ta práce příliš nezasahuje do zaběhnutých věcí," souhlasí se svojí novou kolegyní bývalý český atletický vícebojař a olympijský vítěz v desetiboji z roku 2004 Roman Šebrle.

Jak se na moderování zpravodajské relace připravují a jaké jazykolamy se naučili?

Podívejte se na naši reportáž s exkluzivními záběry ze zpravodajského studia naší televize:

V rámci „super prima neděle“ 29. června 2014 uvidíte na Primě také první díl nového původního seriálu Svatby v Benátkách a televizní premiéru filmu Jana Hřebejka Svatá čtveřice.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.