Filmů o lásce není nikdy dost. Máme pro vás romantické online filmy, které si můžete pustit kdykoliv!

Láska k létu patří, takže proč se neinspirovat pro další případy. A pokud nám láska zrovna chybí, není nic lepšího, než se podívat na pár romantických filmů, abychom neztratili naději. Máme pro vás vybrané romantické snímky, které vás potěší.

Podívejte se online na snímky, které vám vykouzlí lepší náladu, navodí romantickou atmosféru nebo vás rozesmějí. A pokud se chcete na chvíli bát, máme pro vás i takovou filmovou nabídku – ta je online!

3 SKVĚLÉ HORORY PRO TOTO LÉTO NAJDETE ONLINE NA PRIMA LOVE

3 ROMANTICKÉ KOMEDIE O SVATBÁCH MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE NA PRIMA LOVE

Vybrali jsme pro vás snímky, které vyprávějí o lásce... a jsou online.

Na úrovni

Steve je starý sukničkář. Svou ženu miluje, ale snubní prsten mu v záletech nijak nebrání. Vždyť v Londýně je přece spousta krásných žen! Náhoda mu přivede do cesty Vicky, rozvedenou módní návrhářku. Fakt sexy kousek.

Tu ale musí sbalit opravdu na úrovni. Žádný laciný hotýlek v nějakém zapadákově. Nejlepší to bude v hotelu s výhledem na Gibraltar. Jenže oba se do sebe vášnivě zamilují a malér je na světě..

Romantický snímek Na úrovni si můžete pustit online na Prima LOVE

Poslední polibek

Michael a Jenna spolu chodili tři roky a chtějí se vzít… až do okamžiku než Jenna zjistí, že je těhotná. Najednou si Michael uvědomí, že navždy přijde o svůj bezstarostný život a bude muset zabezpečit rodinu.

Na svatbě svého přítele potká studentku Kim, která ho svede a díky ní svět kolem sebe začne vnímat jinýma očima. Tragikomedie o rozchodech, láskách a trápeních dnešních třicátníků.

Poslední polibek na Prima LOVE najdete online TADY

Láska a jiné průšvihy

Alice (Jennifer Love Hewitt) prožívá velmi šťastné manželství se Samem (Jimi Mistry). Jednou se však mladá žena v opilosti vsadí se svou sestrou ohledně manželovy věrnosti a upřímnosti.

Pošle mu anonymní přání k Valentýnovi a čeká, zda se k němu přizná. Když ho však před ní ukryje, malá rošťárna se zvrhne v lavinu nečekaných událostí a odhalení, která vážně ohrozí jejich manželství.

Láska a jiné průšvihy uvidíte kdykoliv online TADY

Než jsme se našli

Romanticky založená Gwen Moss vyrůstala s matkou, která jí neustále vyprávěla příběh o seznámení, svatbě a manželství s jejím otcem. Uzavřený Nick Dawkan naopak vyrůstal s otcem, který si kvůli problémům s alkoholem nedokázal udržet žádnou práci, a proto se rodina musela často stěhovat. Ti dva se poznali jako děti. Jenže pak je život, lépe řečeno Nickovo stěhování, na dlouhá léta rozdělilo.

Gwen vyrostla, stala se spisovatelkou a do života jí vstoupila někdejší dětská hvězda, Francesca Lansfield, dnes poněkud zahořklá a pozapomenutá herečka, která má za sebou detoxikační léčebnu. Od Gwen chce, aby napsala její biografii, kterou by mohla vydávat za svoje dílo. Francesca vlastní okouzlující bytový komplex nazvaný La Fortuna, ve kterém – shodou okolností – Gwen bydlí a starý, historicky cenný dům miluje. Nick, který dostal za úkol místo přestavět, navrhuje staré domy zbourat a místo nich postavit nové. Gwen se rozhodne zahájit křížovou výpravu s cílem zachránit staré domy a její součástí jsou také dopisy, které začne psát do větších i menších novin. A tyto dopisy nejprve zaujmou Nickovu pozornost, a poté i jeho srdce.

Než jsme se našli si můžete pustit online na Prima LOVE

Podzim v New Yorku

Podzim v New Yorku

On je osmačtyřicetiletý, interesantně prošedivělý majitel známé luxusní newyorské restaurace a notorický proutník Will Keane (Richard Gere), ona je dvaadvacetiletá designérka bláznivých ozdob na hlavu a klobouků Charlotte (Winona Ryder).

Je to dívka plná nápadů, ale také podivné nostalgie a smutku. Nezkušená dívka a příliš zkušený muž se do sebe bláznivě zamilují. Jenže velké štěstí nemůže nikdy trvat dlouho.

Sledujte na Prima LOVE romantický snímek s Richardem Gerem online

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.