Finalistky odlétají na soustředění: Poprvé se sejde celá dvanáctka. A čekají je změny!

Hlavně tedy vizuální. Ještě před odletem totiž české dívky podstoupily vlasové proměny od profesionálů z kadeřnictví Franck Provost. Šestice Slovenek, která na Krétu kvůli většímu pohodlí odlétá z Bratislavy, musí na svou proměnu ještě den počkat.

Velké změny však nečekejte. Úkolem kadeřníků není dívky radikálně proměnit, ale podtrhnout jejich přirozenou krásu. I tak se muselo přesně naplánovat, co jednotlivé finalistky v salonu podstoupí. Základní úkony rozhodoval tým kadeřníků na základě setkání na semifinále. Finální úpravy se však ladily přímo v kadeřnictví. PR manažerka Franck Provost Zuzana Vilímovská osvětlila, co se nakonec v kadeřnictví událo.

Martinu Antošovou čekalo lehké prosvětlení technikou Indian Sun, následně se jí zastřihly konečky. Cílem bylo nechat vlasy velmi dlouhé.

U Terezy Bagárové se pracovalo na lesku, podstoupila kúru proti krepatění vlasů. Délka se zkrátila jen lehce, vlasy se jemně sestříhaly, aby se odlehčily, získaly pohyb a objem.

Barbora Hodačová prošla zřejmě největší změnou. Pro střih vybrali kadeřníci dlouhé mikádo ke klíčním kostem, aby vynikl obličej a vlasy získaly na objemu.

Naopak u Karolíny Kokešové se jednalo o decentní zásah. Pouze se jí zastřihly konečky a užila si kúru pro regenraci a lesk vlasů.

Blond balejáž podstoupila Karin Křížová, jediná blondýnka na české straně. Bylo třeba prosvětlit tmavý odrost. Vlasy však “od hlavy” zůstaly v přírodní barvě. Následovalo pouze dotónování a lesk do pískového odstínu.

To Kláře Vavruškové bylo třeba sjednotit odstín barvy a vlasy zregenerovat. Střih se neměnil, pouze se zastřihly konečky, aby vlasy působily hustším a zdravým dojmem.

Všechny velké i malé změny dívky přivítaly a péči profesionálů si užívaly plnými doušky. Tím však jejich program neskončil. Následoval oběd v řeckém stylu v restauraci Da Capo, po kterém už se dívky přesunuly na letiště Václava Havla. Odtud odlétají na týdenní soustředění na Krétě. Tam se poprvé tváří v tvář setkají se svými konkurentkami ze Slovenska. A pod záštitou CK Pantour si užijí týden plný zábavy i učení.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.