Seriály a filmy

17. června 2016 01:30

Iva Kropáčková

Finanční trable s nadhledem: 18 vtipů o penězích, které musíte znát

Nepřipomíná vám to něco?

Výplata, pojištění, úspory, daně, nájem, hypotéka, penze, účty za telefon, elektřina, pravidelné i nárazové - větší či menší nákupy, nejrůznější poplatky, kapesné, atd. I když možná nechceme, v podstatě každý den řešíme spoustu situací, které se točí kolem pěnez. Protože je potřebujeme, jsme závislí na tom, abychom je pravidelně získávali a začínáme být nervózní, když z účtu pomalu ale jistě mizí. Přemýšlíme, jak je zhodnotit nebo snížit útraty a ideálně aspoň něco málo ušetřit. A ačkoliv jsou tohle všechno většinou vážné situace, dají se, aspoň někdy, brát i s humorem. :-)

V galerii najdete osmnáct výborných vtipů, kde hrají hlavní roli právě peníze a všechny možné trable kolem nich, nebo zaměstnání, jakožto prostředek pro získání pravidelného příjmu. Který vás baví nejvíc?

NÁŠ TIP: Spočítejte si v online kalkulačkách, kolik můžete ušetřit či vydělat:>>> Energie>>> Povinné ručení>>> Penzijní spoření>>> Hypotéka>>> Mobilní tarify>>> Kreditní karty

Novinky pro spotřebitele a spoustu tipů, jak ušetřit, najdete i na Facebooku Prima Rádce. Přidejte si nás...

Sdílejte článek
Štítky peníze vtipy

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.