FOTOGALERIE: Podívejte se na vaše fotky z Pardubic! Která vyhrála?

Druhou zastávkou naší akce "Prima jede... za vámi" bylo o uplynulém víkendu město Pardubice. I odtud jste mohli posílat své fotografie a vyhrát. Autor právě této fotky od nás získává lístky do kina na první novomanželský film :)

Vítěznou fotografii nám poslal Jiří Práchenský, který na ní pohotově zachytil novomanžele, jimž jejich Den D zpříjemnili i naši moderátoři Laďka Něrgešová a Miloš Knor.

Přejeme jim hodně štěstí do společného života a jako malý svatební dárek posíláme dva lísky do kina. (Předání výhry domluvíme prostřednictvím e-mailu, ze kterého fotografie přišla).

Děkujeme ale i vám všem ostatním, kteří jste poslali své fotografie i těm, kteří se o víkendu jen přišli na Perštýnské náměstí v Pardubicích podívat.

Prohlédněte si fotogalerii z došlých fotek – najdete se tam?

V unikátním mobilním studiu, z něhož se živě vysílají Zprávy FTV Prima, tentokrát moderovali Karel Voříšek a Klára Doležalová, kteří po oba dva dny měli co dělat, aby všem stačili rozdat podpisy.

Program byl po celý víkend velmi nabitý. V 15 hodin vypuklo zábavné odpoledne, které nabídlo i několik hudebních vystoupení – v Pardubicích zpívali protagonisté muzikálu Děti ráje, Kamila Nývltová či Maxim Turbulenc.

Podívejte se na fotogalerii z nedělní akce v Pardubicích:

V rámci autogramiády se pak kromě moderátorů TV Prima ukázaly tváře seriálu Cesty domů – Markéta Hrubešová, Radúz Mácha, Jana Janěková a Martina Hudečková. Největším lákadlem zůstalo unikátní mobilní studio TV Prima, z něhož se vysílaly Zprávy.

Podívejte se na fotogalerii ze soboty v Pardubicích:

Zpravodajská roadshow pokračuje i tento víkend, tentokrát zavítáme do Brna. Mobilní studio postupně přijede i do Hradce Králové, Ostravy, Karlových Varů, Olomouce, Plzně, Liberce a Jihlavy. V Brně budou moderovat Gábina Kratochvílová a Roman Šebrle, za Krimi zprávy se pak představí Michal Janotka.

23. a 24. 8. 2014BrnoNáměstí Svobody
30. a 31. 8. 2014Hradec KrálovéVelké náměstí
6. a 7. 9. 2014OstravaMasarykovo náměstí
13. a 14. 9. 2014Karlovy Varyprostranství před poštou
20. a 21. 9. 2014OlomoucHorní náměstí
27. a 28. 9. 2014PlzeňNáměstí Republiky
4. a 5. 10. 2014LiberecNáměstí Dr. Edvarda Beneše
11. a 12. 10. 2014JihlavaMasarykovo náměstí

Posílejte nám své zážitkové foto z akce Prima jede za vámi. Těšíme se na ně a nejlepší oceníme. Své momentky zasílejte na primajede@iprima.cz A to vždy do pondělních 8:00 hodin. Děkujeme

Zajímavost o mobilním studiu:

"Materiály, které jsme použili, zahrnují standardní ocelové a hliníkové profily, ale i složité materiály, jako je polykarbonát s obsahem křemíku apod. Bylo použito 6,5 tuny ocele, 500 kg hliníku, 66 m2 polykarbonátu, 100 m2 kompozitních desek, více než 1000 m kabeláže, 60 ks výsuvných mechanismů, 54 m vodivých profilů, 30 litrů barvy apod. Vždy se hledaly optimální možnosti pro to, aby byl dodržen termín," říká architekt Jaroslav Holota.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.