Seriály a filmy

29. července 2018 12:29

Ilona Blašková

Fotograf stylizuje svého psa do ikonických fotek zpěvačky Madonny!

Francouzský módní fotograf Vincent Flouret fotografuje ty největší hollywoodské hvězdy. Tentokrát byl ale v hledáčku fotoaparátu jeho pes Max. A protože je Vincent velkým fanouškem zpěvačky Madonny, vznikly vskutku originální snímky!

Pařížský fotograf Vincent Flouret a jeho šestiletý retriever Max vytvořili fotografie, které zobrazují ikonické fotky zpěvačky Madonny. „Jsem jejím velkým fanouškem. Tyto fotografie, které s Maxem dělám, jsou poctou umělkyni, kterou miluji a respektuji,“ prohlásil fotograf. Svůj projekt pojmenoval „Maxdonna“ a zachycuje například obaly od Madonniných alb “Ray of light“, “Music“ nebo třeba „Like a Virgin“ .

„Všechno je pro Maxe hra. Například, když potřebuje na fotku klobouk, koupím ho týden předtím a hrajeme si s ním. Jako by to byla jedna z jeho hraček. A pak když fotíme, je to pro něj normální a zábavné,“ prozradil Vincent.

Nejlepší věc na tomto projektu je to, že zahrnuje charitativní aspekt. Peníze získané z prodaných tiskovin budou věnovány Madonnině charitě “Raising Malawi“, jejímž cílem je zlepšit život sirotků a dětí v Malawi.

A co na to říká sama Madonna? Viděla Vincentovi fotky? „Ano! Na Instagramu zveřejnila fotku alba "Like a Virgin". Když jsem to zjistil, byl jsem štěstím bez sebe!“ řekl umělec.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.