Seriály a filmy

13. července 2018 09:04

Frontman kapely Čechomor se těší na čtvrtého potomka! Která mu ho porodí?

K šedesátým narozeninám si frontman kapely Čechomor František Černý nadělil nové album. Jeho téměř o polovinu mladší partnerka mu ale nadělila dárek také a zpěvák se tak může těšit na své čtvrté dítě. Dcery Janu (34), Míšu (33) a syna Františka (15) má z předchozího manželství.

František Černý už má nějakou dobu o dost mladší přítelkyni a teď se ukázalo, že s ní dokonce čeká dítě. Před nedávnem se s ní objevil na premiéře filmu Úsměvy smutných mužů o spisovateli Josefovi Formánkovi. Ve společnosti jeho milá byla sice celá v černé, i přesto její kulaté bříško už nešlo nechat bez povšimnutí. K porodu by mělo dojít během prázdnin.

Zpěvák oslavil koncem loňského roku kulaté narozeniny - šedesátiny. Sám si nadělil dárek v podobě nového sólového alba Šest křížků. Největší překvapení mu ale k narozeninám přichystala jeho partnerka v podobě těhotenství. Ze svého manželství má František už dvě dcery - čtyřiatřicetiletou Janu a o rok mladší Míšu. Obě dívky se daly na kariéru po stopách svého tatínka a dnes jsou z nich muzikantky.

Před dvěma lety potkala muzikanta nepříjemná situace, když zkolaboval na jednom ze svých koncertů. Selhalo mu totiž srdce, byl převezen do nemocnice a okamžitě operovali. I přes zdravotní komplikace se ale velmi záhy vrátil na pódia a s kapelou pokračoval vystupovat.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.