Skupina Prima představuje podzimní program. Bude plný novinek!

Spojuje nás víc, než si myslíme. A to je Prima. Televizní skupina Prima pro vás do podzimního vysílání připravila celou řadu novinek, chybět nebudou ani premiérové filmy a pohádky či nová show! Tady je celý přehled:

Televize Prima je tady s vámi už 26 let. Spolu se uvidíme i na podzim!

„Podzimní programové schéma odpovídá našemu claimu „Spojuje nás víc, než si myslíme.“ Přinášíme opravdu pestrou nabídku pořadů pro každého člena rodiny. Divákům nabídneme zábavu, napětí, ale i dokumentární tvorbu. Doufáme, že pokračování seriálu TEMNÝ KRAJ naváže na předloňský úspěch a Lukáš Vaculík se psem Egonem bude při řešení nových případů diváky bavit. V hlavním vysílacím čase nás kromě oblíbených seriálů Modrý kód a Krejzovi čeká i celá řada divácky úspěšných českých filmů, na jejichž koprodukci se Prima v posledních letech podílela,“ říká generální ředitel FTV Prima Marek Singer.

PODÍVEJTE SE NA ROZHOVOR S MARKEM SINGEREM O PODZIMNÍM TELEVIZNÍM PROGRAMU 2019:

Druhá sezona TEMNÉHO KRAJE

Po úspěšné první řadě krimiseriálu Temný kraj přinášíme dalších sedm případů sériových vražd inspirovaných skutečnými událostmi. Ty se svými kolegy řeší elitní kriminalista Petr Kraj.

Více napoví sestřih:

Tentokrát ho na venkově drží nejen jeho pes Egon, ale také nedořešený případ tajemné vraždy, která se ho osobně týká. Brutální zločiny a dramatické události plné napětí se opět odehrávají na pozadí poklidné melancholické nálady malebného venkova, opředeného strašidelnými pověstmi a legendami, kde se v temných zákoutích vesnice dají snadno skrýt všechna tajemství a netušené hrůzy, psychické problémy a posedlosti, které mohou vyústit až do krajních situací a skončit nejhorším zločinem, jako jsou sériové vraždy.

TEMNÝ KRAJ se vrací s úplně novými příběhy.

Všechny novinky o seriálu Temný kraj najdete pohromadě na stránce o pořadu:

Nový zábavný pořad s Martou Jandovou

Populární zpěvačka Marta Jandová míří na obrazovky Primy nejen jako porotkyně ČSMT, ale také jako moderátorka nové show MARTA.

Je spontánní, emotivní, má ráda humor a nebojí se udělat si legraci sama ze sebe. V každém díle přivítá dva hosty, kteří mají něco společného, ať už profesi, zálibu, přátelský vztah nebo by mohl být jeden pro druhého inspirací.

Pro každého hosta si Marta připraví úkol nebo výzvu, kterou se host pokusí splnit. Podívejte se, koho Marta Jandová ve své show MARTA přivítá.

Modrý kód

Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí. Moderní drama z urgentního příjmu s hvězdným hereckým obsazením a napínavými příběhy inspirovanými skutečnými osudy pacientů, lékařů i dalších pracovníků pohotovosti.

Pusťte si exkluzivní ukázku z pokračování Modrého kódu:

Seriál Modrý kód pokračuje od podzimní sezony již 185. dílem. I v další sezoně diváci uvidí celou řadu atraktivních případů, se kterými si budou muset lékaři a zdravotníci na rubavském urgentu poradit. Zajímavě se budou rozvíjet i osobní příběhy hlavních hrdinů seriálu.

Více o novinkách, které se chystají v Modrém kódu.

Krejzovi zaútočí zase koncem srpna

Seriál Krejzovi si přes prázdniny dává pauzu, ale už v srpnu se vrátí na obrazovky a diváci se rozhodně mají na co těšit. Krejzovic rodinku totiž čekají velké změny i nové tváře. Do seriálové vily se konečně podívá maminka Helena Krejzová.

Podívejte se, kdo všechno zamíchá dějem seriálu Krejzovi.

Česko Slovensko má talent

Česko Slovensko má talent (ČSMT) je česko-slovenská talentová show, která se letos dočká své už osmé řady. Vysílá ji česká TV Prima a slovenská TV JOJ. Letos zůstává stejné složení poroty i moderátorů. Ale čeká vás několik překvapení. Objeví se nový speciální porotce – Jiřina Bohdalová. Přijde zase Pátrovič?

Premiérové díly mohou čeští diváci opět sledovat každý pátek večer. Velkou novinkou bude speciální ČSMT aftershow, která se objeví na Prima COOL každé pondělí s novou moderátorskou dvojicí Sonia Edde a Jakub Kotek.

Seznamte se s podrobnosti o novém ročníku Česko Slovensko má talent.

Prima stálice pobaví celou rodinu

Poklad z půdy

Díky obrovskému úspěchu první a druhé řady a lavině zájemců, kteří poslali své domnělé cennosti, se můžete na podzim těšit na již třetí sérii pátrání nejen po půdách diváků televize Prima.

„Myslel jsem, že mě už nic nepřekvapí, ale při první a druhé sérii jsme v Pokladu z půdy měli takové kousky, že jsem doslova zíral. Kožich z tuleně, deštník z Titaniku či masážní sadu jako z Postřižin,“ vyjmenovává Jan Rosák.

Přečtěte si více o třetí řadě Poklad z půdy.

Show Jana Krause

Jan Kraus, jak ho znáte, v úspěšném pořadu! Aktuální hosté, témata bez cenzury a ta nejlepší late night show každou středu večer na Primě v Show Jana Krause.

Premiérové díly 10. řady pokračují od 4. září ve 21.35 na Primě.

Partička

Zábavná show Partička znovu vtrhne na obrazovku. Na podzim se opět rozjedou premiérové díly osvědčené Prima Partičky ve složení Michal Suchánek, Richard Genzer, Igor Chmela, Michal Novotný, Daniel Dangl a hudební mág Marián Čurko. Čeká vás osm nových dílů a také VIP hosté z řad herců, zpěváků a sportovců. Nebude chybět spousta zábavných scének a historek a možná přijde ještě někdo další…

Prima stálice a vlastní tvorba pobaví celou rodinu

Vychytávky Ládi Hrušky

Král kutilů Láďa Hruška! Seriózní rádce i lidový koumák! Jeho vychytávky nám usnadní život, osobitý šarm zlepší náladu.

Poradí, sežene, vyzkouší, vymyslí, předvede, ušetří, uvaří. Přijede k vám na zahradu, do dílny i do kuchyně! To vše je pořad pro chalupáře, chataře, zahrádkáře, chovatele, majitele teras, balkonů i okenních parapetů!

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ

Oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty, a to každou neděli kolem poledne.

Policie v akci

Čtyři příběhy z každodenní policejní praxe, ať už se jedná o drobné přestupky, ale i větší konflikty, nebo podezření z trestných činů přináší divákům pořad Policie v akci. Některé případy mohou sloužit jako varování, jak se nenechat podvést a okrást, i jako návod na to, v jakých situacích se na muže a ženy zákona obrátit. U jiných se zkrátka pobavíte.

Vše o Policii v akci najdete na stránce o pořadu:

Prostřeno!

Pět soutěžících, pět soutěžních menu, jedna výhra. To je již od roku 2010 Prostřeno! – rodinná show a fenomén milovníků domácího vaření. Napříč republikou mohou soutěžící předvést svou kulinářskou zdatnost. Nehrají o titul, ale o uznání a výhru ve výši 60 tisíc korun. Dalších 10 tisíc korun mohou získat díky hlasování diváků. Kdo má jejich sympatie, bere vše.

NOVINKY na COOLu

Coolácká podzimní nabídka bude plná zábavy i napětí. To první obstará Charlie Sheen, který hraje terapeuta v sitcomu Kurz sebeovládání, a to druhé piráti a drogové kartely. O čem přesně je řeč? Seriál Pod černou vlajkou, v němž se řeší osud celého pirátského světa, už byste měli dobře znát. Právě teď a tady ale dáváme na vědomí, že po kapitánu Flintovi dorazí Pablo Escobar, jenž bude kralovat (proti)drogovému hitu Narcos.

Jak to bude s filmy? Smrtonosné pasti a pět dílů Mission: Impossible vybalancují Shrek nebo Doba ledová. Dojde ale i na novinky, mezi něž patří hlavně požárnické drama Hrdinové ohně, lupičský akčňák Oko hurikánu nebo epická sci-fi Valerian a Město tisíce planet.

Projeďte si všechny informace o dalších novinkách přímo na webu COOLu (včetně coolácké after show k Česko Slovensko má talent).

Prima MAX přichází s pestrou nabídkou filmů!

Filmový kanál Prima MAX připravil na podzim maximálně pestrou nabídku filmů. Thriller Oko v oblacích vypráví o odvrácení teroristického útoku. V hlavních rolích hrají Helen Mirren a Aaron Paul.

Plešatý Matthew McConaughey se v dramatu Zlato vžil do postavy podnikatele a podvodníka v jedné osobě v krimidramatu volně inspirovaném skandálem skupiny těžařských společností ze začátku 90. let. Díky filmovým eposům Titanic, Poslední Mohykán, Opravdová kuráž, Robin Hood: Král zbojníků nebo Exodus: Bohové a králové zažijete dobrodružství. Vzrušení a zábavu nabídnou oblíbené filmy jako Ďábel nosí Pradu, Lepší už o nebude a Chyť mě, když to dokážeš.

Novinky na Prima KRIMI

Nejmladší stanice ze skupiny Prima, Prima KRIMI, přinese divákům na podzim hned dvě atraktivní novinky.

Těšit se můžete na kanadský kriminální seriál Cardinal podle knih spisovatele Gilese Blunta. Na obrazovky vstoupí i seriál Stíny spravedlnosti, který sleduje zaměstnance právnické firmy. Diváci se ale i nadále mohou dívat na oblíbené krimiseriály, ať už to jsou Sběratelé kostí, Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně, Castle na zabití, Vraždy v Midsomeru, Temný Wales, či premiérovou sedmou sérii Sherlock Holmes: Jak prosté.

Čtěte více o podzimním programu na Prima KRIMI.

Prima LOVE s romantikou pokračuje

Kanál Prima LOVE během podzimního programu představí kvalitní podívanou. Antologii amerického režiséra Stevena Soderbergha s názvem Já, společnice se zaměřuje na vzrušující příběhy ambiciózních a schopných žen v riskantních životních situacích.

Divačky čeká i fenomén, jako je seriálový vztah Matky a dcery, které mluví rchleji, než myslí. Gilmorova děvčata se vrací na podzim na LOVE, stejně jako úspěšné telenovely Hříšná láska nebo Příchuť lásky.

Zjistěte o podzimních novinkách Prima LOVE ještě více.

Prima ZOOM na podzim představí moře novinek a premiér

Hlavním hitem nejoblíbenějšího českého dokumentárního kanálu bude pokračování původního českého seriálu Utajené příběhy českých dějin II, jehož jednotlivé epizody přinesou pohled na zajímavé historické události, které v učebnicích dějepisu nenajdete.

Po celé Zemi jsou místa jako například Mount Everest, Grand Canyon či Viktoriiny vodopády, která nám vyrážejí dech. Představí nám je dokumentární seriál Přírodní divy Země: Život na hraně z produkce BBC.

Seznamte se se všemi dokumenty, na které se můžete těšit v podzimním vysílání kanálu Prima ZOOM.

Nedělní večery budou patřit českým filmovým hitům

Nedělní večery budou ve znamení českých filmů, které úspěšně skupina Prima koprodukuje.

Premiérově diváci uvidí pohádku Když draka bolí hlava, ve které se mohou těšit na písničky renomovaných autorů v čele s Vašem Patejdlem, Igorem Timkem a dalšími.

Režisér Rudolf Havlík a scenáristka Radka Třeštíková se společně rozhodli vyprávět s humorem a nadsázkou příběh o věčném soupeření mužského a ženského světa ve filmu Po čem muži touží. Premiéru v kině vidělo přes 550 tisíc lidí a na Primě bude bezesporu patřit k podzimním tahákům.

Dalšími filmovými hity budou Bezva ženská na krku, Hodinový manžel, Pohádky pro Emu, Strašidla, Špindl, Všechno nebo nic, Zoufalé ženy dělají zoufalé věci.

Televizní portál iPrima představuje celý archiv skupiny Prima na jednom místě.

Na webu iPrima.cz najdete pořady, seriály, filmy, dokumenty a všechny bonusy, nově i Videopůjčovnu, která divákům umožňuje vypůjčit si filmové trháky nebo zhlédnout hlavní seriály Primy až 7 dní před jejich televizní premiérou.

Díky 52 000 000 video views za měsíc je iPrima.cz jedničkou na trhu v počtu zhlédnutých videí a patří mezi lídry v prodeji videoreklamy.

HbbTV stále roste

Počet diváků, kteří vidí červené tlačítko, meziročně vzrostl o třetinu na 2 200 000 unikátních diváků. Spolu s tím roste i obliba, využívanost a čas strávený sledováním videí v HbbTV. Mimoto skupina Prima v prvním pololetí zaznamenala významný nárůst počtu klientů, kteří své reklamní kampaně realizují prostřednictvím červeného tlačítka. V prvním pololetí zaznamenala 4krát více realizovaných kampaní v HbbTV oproti minulému roku. Inzerenti ve svých kampaních využívají všechny dostupné reklamní formáty, které hybridní televize poskytuje.

Solootions – více než řešení

Filozofií Solootions je nabízet klientům takové komunikační řešení, které je nad rámec jejich původní představy. Abychom tématům, kterým se věnujeme, dodali co největší sledovanost, rozhodli jsme se vytvořit vlastní minipořad, který nejzajímavější obsah odvysílá na TV obrazovkách – a to každý týden od pondělí do čtvrtka před hlavním zpravodajským blokem TV Prima. Prima Mazlíček je crossmediální projekt, jehož hlavním cílem je edukovat a pomáhat.

Dalšími projekty Solootions jsou rodinný festival PRIMA FEST, unikátní veletrh tzv. čisté mobility E-SALON či již tradiční akce jako YOU FEST, LOVE DAY či MAX KINO.

Více se o Solootions dozvíte v tomto článku

Prima Comedy Central s řadou premiér

Na diváky kanálu Prima Comedy Central čeká v rámci podzimu celá řada premiér.

Úplnou novinkou na obrazovkách je seriál Teta Mick. Mackenzie „Mickey“ Molngová měla vždycky problém postarat se sama o sebe. V o to prekérnější situaci se ocitne, když je její bohatá sestra, se kterou se léta nevídala, i s manželem zatčena FBI a Mickey požádá, aby jí pohlídala děti. Nedlouho po celosvětové premiéře přinese Prima Comedy Central i X. řadu seriálu Archer. Poslední novinkou je pak premiérová VI. řada seriálu Brooklyn 99, která měla v zámoří premiéru letos na jaře.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.