G-Force jednotku chlupatého nasazení budou vaše děti milovat

Když mohou svět zachraňovat agenti a agentky nejrůznějších typů pletí, ze všech možných kontinentů, proč by se projednou nemohli o záchranu světa postarat zvířátka? A to rovnou taková, která může mít doma každé dítě. Takže morčata, křečci a myšky, akce začíná v neděli ve 20.15 na Prima family.

Vědec Ben vytrénuje speciální skupinu zvířat tak, aby dokázala provést tajnou akci, kterou člověk nedokáže dokončit. Tým maličkých agentů FBI se jmenuje G-Force. Seznamnte se! Velitel jednotky – morče Darvin – je opravdový bojovník, úspěch má v krvi. Morče Blaster - odborník na zbraně a extrémní milovník adrenalinu. Specialistka na bojová umění a kráska skupiny – morčecí slečna Juaréz. Průzkumné operace provádí moucha Mooch a prvotřídní počítačový odborník – krtek Speckles s hvězdicovitým nosem - dokáže prolomit každý kód. Zvířátka používají supermoderní zbraně, brýle na noční vidění, nejžhavější technologické novinky. Co na tom, že jde o obyčejné hlodavce?

G-Force je nasazena do akce. Úkol: zajistit citlivé informace z domu Leonarda Sabera, magnáta firem na domácí elektroniku a spotřebiče. Dostali totiž informaci, že Saber má zlověstný plán, jenž chce uskutečnit už za 29 hodin. Všechny spotřebiče by se měli údajně spojit a začít nelítostný boj proti lidem. Jenže když dojde k vyhodnocení dat, která morčata pracně získala ze Saberova domu, zjistí se, že jsou to bezcenná data o magnatových kávovarech. Jednotka morčátek je rozpuštěna a zvířata se octnou ve Zverimexu.

Duchovním otcem nápadu na film G-Force: Jednotka chlupatého nasazení, který byl natočen 3D technologií, je významný americký producent Jerry Bruckheimer. Tento muž stojí za takovými megafilmy jako jsou Flashdace, Top Gun, Skála, Armagedon, Pearl Harbour anebo super série Piráti z Karibiku. Bruckheimer má zkrátka absolutní nos na skvělé bijáky, které mají zároveň obrovský kasovní potenciál. Ani s G-Force netrefil vedle. Film vydělal téměř 300 milionů dolarů, přičemž náklady na výrobu byly poloviční.

Jenže oni jsou agneti a mají čuch na to, že tu něco nehraje. Lidstvu hrozí velké nebezpečí. A tak G-Force z obchodu se zvířaty prchají, aby se zúčastnili bitvy s nelítostnými transformovanými domácími spotřebiči.

Něco o filmu:

  • G-Force: Jednotka chlupatého nasazení kombinuje klasické filmové snímání živých herců v reálných prostředích s animací a 3D technologií
  • Hlasy animovaným zvířátkům propůjčily herecké hvězdy: Penélope Cruz, Sam Rockwell, Nicolas Cage nebo Steve Buscemi. Zlého magnáta si zahrál výborný Bill Nighy (můžete ho znát z filmu Láska nebeská jako potrhlého stárnoucího zpěváka)
  • Původní nápad na tento film se zrodil v hlavičce syna režiséra Hoyta Yeatmana. Chlapci tehdy bylo pět let. Režisérovi se vymyšlený příběh líbil natolik, že ho předložil producentovi Jerrymu Bruckheimerovi. A vznikl nový trhák pro děti!

Na napínavou i roztomilou rodinnou akční komedii G-Force: Jednotka chlupatého nasazení se dívejte v neděli večer ve 20.15 na Prima family! A samozřejmě přiberte na pohovku děti. Prázdniny začínají pořádnou jízdou!!!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.