Gabriela Koukalová se dnes večer v seriálu Sestřičky skamarádí s Andy

Sestřičky (19): Gabriela Koukalová o herectví a svém seriálovém Já

Ve středeční epizodě seriálu Sestřičky si zahraje i známá biatlonistka a několikanásobná světová šampionka Gabriela Koukalová. Koho si v Sestřičkách zahraje? A jak jí první herecká zkušenost oslovila? To si poslechněte v našem rozhovoru hned v úvodním videu.

V Rubavě se chystá velká biatlonová exhibice, který organizuje Hrbek starší. Svému synovi Sebastianovi samozřejmě zakáže, aby se jí zúčastnila i Andy. Jenže Sebastian to vidí jinak a Andy pozve.

Ta je nadšená, akce je totiž perfektní a úplně nejlepší na ní je, že se jí účastní také známá biatlonistka Gabriela Koukalová, Andy velký vzor. Jak se ukazuje, všichni se s Gabrielou dobře znají a Any s ní také seznámí.

Podívejte se na Gabrielu Koukalovou v seriálu Sestřičky:

Katčina máma Ivana se své dceři snaží sehnat partnera, a svoji misi bere sakra vážně. Bohužel, její pokusy jsou pro Katku naprosto nestravitelné. Už první, které ho s ním „náhodou“ seznámí ve svém salonu Katce jasně ukáže, že tudy pro ni cesta nevede. Když se pak naskytne možnost dalšího setkání, a to ve formě rande naslepo, Katka se snaží všelijak vykroutit.

Barču proto napadne, že na rande půjde bez ní a alespoň se dobře nají. Situace se ale trochu zkomplikuje, protože Bára se s klukem, který nakonec vůbec není tak příšerný, jak se zdálo, sblíží…

Na urgentu se stále řeší, jak naložit s Davidem. Na urgentním příjmu coby pacient už moc dlouho zůstat nemůže, hlavním bojovníkem proti němu je logicky primář Viktor Žák. Rasputina a Mery napadne, že by mohl David být přesunut do Léčebny dlouhodobě nemocných. Oběma je ale jasné, že to není úplně dobrý nápad. A Davidova reakce je přesvědčí:

Jenže David opravdu nemá moc možností, co se sebou ve svém stavu udělat. Svolí nakonec?

Sledujte upouzávku středeční epizody:

Seriál Sestřičky s Gabrielou Koukalovou sledujte ve středu 28. října ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek