Speciální galakoncert Kapky naděje pomůže nemocným dětem. Pomoci můžete i vy!

KAPKA NADĚJE - upoutávka

Kapka naděje slaví 20 let a vánoční čas je časem zázraků. Právě ty přináší i Nadační fond Kapka naděje spolu s televizí Prima a moderátorem Liborem Boučkem, který bude 20. prosince speciálním jubilejním pořadem provázet. S hvězdami hudebního nebe můžete nemocným dětem prostřednictvím televizní obrazovky pomoci i vy. Galakoncert Kapka naděje začíná v neděli ve 20.15 na Primě.

Nadační fond Kapka naděje pomáhá nemocným dětem tam, kde je potřeba. Už 20 let se podílí na záchraně dětských pacientů s poruchou krvetvorby, nádorovými onemocněními a těm, jejichž léčba vyžaduje transplantaci kostní dřeně.

Bavte se a pomáhejte v rámci galavečera Kapky naděje na Primě! Sledujte zábavný program se spoustou hudebních hvězd, který letos dostal trochu jínou podobu, než jsou diváci zvyklí.

Dvacetileté výročí tak bude s Kapkou naděje slavit krom Libora Boučka například Tomáš Klus, Mirai, Ewa Farná, Eva Burešová, Pokáč, Václav Noid Bárta a řada dalších. Ti si pro tuto příležitost připravili svá vystoupení v poněkud komornějším duchu. „Na vystoupení se chystám se svým klavíristou, budeme zpívat písničku Vánoce na míru, která je specifická tím, že ji můžeme zpívat jen pár týdnů v roce, takže se na to moc těšíme,“ prozrazuje Ewa Farna. „Diváci budou moci pomocí DMS podpořit Kapku naděje, a hlavně si konečně zahrajeme, protože teď si drnkáme jenom v obýváku. A navíc pro dobrou věc,“ těší se muzikant Pokáč.

Takto letošní ročník galakoncertu představila v pořadu Nový den na CNN Prima NEWS Vendula Pizingerová, zakladatelka Nadačního fondu Kapka naděje.

Galakoncert Kapky naděje začíná v neděli ve 20.15 na Primě.

Živá vystoupení jednotlivých umělců v devadesátiminutovém pořadu se budou střídat s dokumentárními snímky, za kterými stojí přední čeští dokumentaristé a reflektují problematiku dětské onkologie z pěti různých perspektiv.

„S ohledem na protiepidemická opatření jsme museli tradiční koncept galakoncertu opustit, přenos se tak obejde bez diváků v sále, ale o to víc se s kreativním týmem zaměřujeme na televizního diváka, pro kterého připravujeme velmi propracovaný obsah a grafickou výbavu pořadu,“ doplňuje Jan Fischer, ředitel NF Kapka naděje.

Nezapomenutelný, kouzelný, a hlavně prima večer

„Mám pocit, že s Kapkou naděje souzním strašně dlouho, ale tady s Primou to je tak pátý ročník, na kterém se budu podílet,“ říká Libor Bouček, který bude večerem provázet společně s malým parťákem, jehož jméno je zatím tajemstvím. „Podařilo se nám najít moderátorského kolegu, se kterým mám strašně moc společného. Myslím, že to bude jeho absolutní premiéra a myslím si, že to bude začátek něčeho neuvěřitelného.“

Moderátor Libor Bouček na závěr slibuje, že to bude nezapomenutelný, kouzelný, a hlavně prima večer, který by si podporovatelé Kapky naděje rozhodně neměli nechat ujít.

Děkujeme za každou kapku! I díky těm nejmenším dokážeme stále více příběhů dětských pacientů dovést do štastného konce.

Jak dodat nemocným dětem jejich „kapku naděje“?

Odešlete dárcovskou SMS ve tvaru DMS KAPKANADEJE 30, DMS KAPKANADEJE 60 nebo DMS KAPKANADEJE 90 na telefonní číslo: 87 777.

Cena DMS je 30, 60 nebo 90 Kč. Nadační fond Kapka naděje obdrží 29, 59 nebo 89 Kč.

Více na www.darcovskasms.cz. Službu DMS provozuje Fórum dárců. Technicky zajišťuje ATS Praha.

Sbírkový účet 7325 7325 /0300.

Děkujeme, že s námi pomáháte!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.