Seriály a filmy

10. října 2017 20:20

Geny jako záruka spolehlivosti: Podívejte se, jak vypadají dcery slavných krásek

Geny jako záruka spolehlivosti: Podívejte se, jak vypadají dcery slavných krásek

Jablko nepadá daleko od stromu a v tomto případě to platí dvojnásob. U dcer světoznámých krásek si příroda dala záležet. Ratolesti některých slavných hereček a modelek vypadají jako jejich věrné kopie. Mladé slečny většinou nechtějí zůstat ve stínu svých slavných matek a snaží se tak prorazit ve světě showbyznysu co nejdříve. Je tak zajímavé pozorovat rozdíly na pozadí matek, které byly ikonickými hvězdami své doby.

Kaia Gerber a Cindy Crawford

Cindy Crawford y el vestido que su hija muere por usar. Te contamos en nuestro Story. #cindycrawford #kaiagerber

Příspěvek sdílený hola.com México (@hola_mx), Říj 5, 2017 v 2:02 PDT

Ještě nedávno se o hnědooké Kaie mluvilo jako o kuřeti, které se učí svým prvním krokům na přehlídkových molech. Dnes nosí tato dívka titul přední topmodelky. Promiň, Bello Hadid, ale pódia všech týdnů módy vsadila touto sezónu na Kaiu. A neprohloupila! Zmenšená kopie Cindy, slečna Gerber, je matce velmi podobná. V 16 letech sice trošku připomíná kolouška Bambiho, ale na druhou stranu právě v tom je její největší síla.

Carys Zeta Douglas a Catherine Zeta-Jones

thank you @michaelkors

Příspěvek sdílený Carys Zeta (@carys.douglas), Zář 13, 2017 v 1:37 PDT

Kráska Catherine Zeta-Jones svou dceru držela zkrátka a chránila ji před nástrahami showbyznysu. Teprve před nedávnem představila herečka veřejnosti svou 14letou dceru Carys. Dívka okamžitě vyvolala senzaci. Nabídky k natáčení se začaly jen sypat. Hvězdný otec Michael Douglas se ale vzbouřil, podle něj by měla Carys nejprve dostudovat a poté řešit svou kariéru.

Gigi + Bella Hadid a Yolanda Hadid

The queen and her princesses #gigihadid #bellahadid #yolandahadid

Příspěvek sdílený Bella & Gigi (@hadidarmy), Srp 21, 2017 v 5:48 PDT

V poslední době jsou jedny z nejžádanějších modelek sestry Gigi a Bella Hadid. Sladká blondýnka a strohá brunetka - jedna s rudými líčky, druhá s mramorově vytesanými lícními kostmi. Sestry si podobné nejsou, ale něco společného mají - jsou zpropadeně sexy. Je evidentní, že zde geny zafungovaly na jedničku. Jejich matka Yolanda Hadid je totiž bývalou holandskou modelkou a nyní nejvěrnější fanynkou svých hvězdných dcer.

Lily-Rose Depp a Vanessa Paradis

Příspěvek sdílený Lily-Rose Depp (@lilyrose_depp), Bře 8, 2017 v 9:03 PST

Mladičká dcera Johnnyho Deppa a Vanessy Paradis je podobná oběma rodičům. Znatelná je ale hlavně podoba s matkou, což jí dopomohlo v nastartování kariéry. Dnes dívka není jen úspěšnou modelkou a herečkou, ale i vůdčí múzou Karla Lagerfelda, ostatně stejně jako Vanessa ve své době.

Liv Freundlich a Julianne Moore

#livfreundlich #juliannemoore #instagram #hollywood #mom

Příspěvek sdílený Liv freundlich (@livfreundlich_), Zář 8, 2017 v 4:01 PDT

Rudovlasá kráska Liv Freundlich je prakticky klonem své hvězdné matky. Stejné rusé vlasy, zamyšlený pohled, krásná pleť a pozitivní energie. Liv už v několika snímcích hrála (Nevěřte mužům, Sexy 40), proto nikdo nepochybuje, že se její kariéra rozjede velmi brzy.

Ireland Baldwin a Kim Basinger

While #IrelandBaldwin's relationship with her dad #AlecBaldwin has had its ups and downs, she couldn't help but gush about her mom #KimBasinger.Link in bio. (: Getty Images)

Příspěvek sdílený Closer Weekly (@closerweekly), Čec 31, 2017 v 6:33 PDT

Ireland, dcera Aleca Baldwina a Kim Bassinger, často filosofuje o tom, jaké to je být dcerou jedné z nejkrásnějších hereček Hollywoodu. Očividně velmi náročné. Tíha zodpovědnosti je obrovská a různé srovnání prý většinou vyhrává matka. I přesto se už mladičké blondýnce podařilo podepsat smlouvu se známou módní značkou.

Autor: Pavlína Švarcová

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.