Gilmorova děvčata vás na Prima LOVE pobaví už v úterý 11. září

Velká seriálová premiéra na Prima LOVE se už blíží! Televizní fenomén Gilmorova děvčata uvidíte na Prima LOVE už 11. září v 18.10, a to rovnou dvě epizody za sebou! Těšte se na příběh matky s dcerou, které jsou nejlepšími kamarádkami a umějí říct o tisícovku více slov během jedné minuty než většina lidské populace.

Vítejte ve Stars Hollow v Connecticutu. Okouzlující, malé a tak trošku zastrčené městečko proslulo idylicky zelenými trávníky před malebnými dřevěnými domy a tolika podivuhodnými postavičkami, že hravě zalidní každou slavnost, vinobraní nebo piknik. Právě tady se setkáváme s tvrdohlavou třicátnicí Lorelai Gilmorovou (Lauren Graham), která si zařídí pěkný, pohodlný, kávou provoněný život nejen pro sebe, ale i pro svou podobně umíněnou dospívající dceru Rory (Alexis Bledel). Jenže když Rory přestává snít o budoucích studiích na privátní škole a Harvardově univerzitě a místo toho se zaměří na kluky a vlastní dospěláckou soběstačnost, Lorelai v ní najednou vidí stejnou rebelku, jakou byla sama – před 16 lety.

Slavný komediálně-dramatický seriál Gilmorova děvčata zaujal zvídavé diváky a nadchnul náročné kritiky. Zaměřuje se na vztah mladé nekonvenční matky s inteligentní náctiletou dcerou a jeho hlavním tématem jsou trable s rodinou, láskou, přátelstvím, vzděláváním, ambicemi, zklamáním a generačními i společenskými rozdíly. Pečlivě promyšlené zápletky jsou prošpikované zábavnými popkulturními vtípky a narážkami. Původních sedm řad nedávno doplnila minisérie s podtitulem Rok v životě.

Gilmorova děvčata vás provedou svým životem krok za krokem

Ústředními motivy seriálu jsou rodina, přátelství a láska, generační a třídní rozdíly. Seriál poukazuje i na život samoživitelky a na téma, které v Americe není raritou – dívky, které otěhotněly ve věku teenagerů. Lorelai se z pokojské s nálepkou (mladé) svobodné matky vypracuje na majitelku vlastního hotelu. Rory exceluje nejprve na prestižní střední škole Chilton, ze které pak pokračuje na jednu z nejlepších vysokých škol v Americe, Yale, kde dále pracuje na svém snu stát se zahraniční dopisovatelkou některých proslulých amerických novin. Rozdíl mezi společenskými vrstvami v Americe je nastíněn hlavně na pozadí složitého vztahu mezi Lorelai, která privilegovaný život odmítla, a jejími rodiči z vyšší společenské třídy, ale také mezi dětmi na Chiltonu a Yaleu.

Sledujte Gilmorova děvčata na Prima LOVE každý den v 18.10!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.