Hawai 5-0 řeší případ mrtvol na posvátném pohřebišti

Dva amatérští filmaři vyrazili na starodávný hřbitov natočit duchy. Místo toho se stali duchové z nich – někdo je totiž zavraždil. Kdo to byl, to už musí zjistit tým policistů z Hawai 5-0. Na další díl krimiseriálu se podívejte ve středu ve 22.50 na Prima family.

Danny si užívá s dcerou halloweenského koledování, ale je povolán do práce k až téměř děsivému případu. Posvátné hawajské pohřebiště vydalo své mrtvé. Mezi nimi se objevila i těla Christiena O´Connora a Kat Forresteror, filmařů, kteří chtěli natočit tzv. noční chodce, duchy havajských bojovníků.

Když po ohledání místa činu najde Danny kameru, je jasné, že duchy nezachytili. Christien a Kat ale natočili něco jiného – dvojice našla jakousi tašku, která ovšem na místě činu nezůstala.

Kdo tašku ukradl? Mohl být vrahem muž, jehož otisky nalezl Max na Katiných brýlích? Vždyť už je týden po smrti. A nebo není?

Jak dopadne tenhle zapeklitý případ, se podívejte ve středu na Prima family. Ve 22.50 začíná Hawai 5-0.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.