Herci ze seriálu Modrý kód nafotili kalendář na tento rok, který je součástí aktuálního vydání Týdeníku Televize

Pod režijní taktovkou fotografa Jana Tůmy se herci seriálu Modrý kód nechali zvěčnit před jeho objektivem například Sabina Laurinová, Saša Rašilov, Lenka Termerová, Jiří Štěpnička, Tomáš Měcháček, Ondřej Rychlý, Mojmír Maděrič a mnoho dalších jejich kolegů.

Na jednotlivých fotografiích jsou herci zachyceni v nejrůznějších prostředích, které jsou specifická pro daný měsíc. Sabina Laurinová spolu s Kristýnou Frejovou nafotily leden, červnové předávání vysvědčení si převzali David Gránský a Ondřej Rychlý a masopust byl svěřen Mojmírovi Maděričovi a Báře Fišerové. Kalendář s hvězdami Modrého kódu je právě na novinových stáncích jako dárek aktuálního vydání Týdeníku Televize.

Modrý kód startuje opět v pondělí 13. ledna ve 20.15 na Primě.

Jak si focení užívala představitelka vrchní sestra Mery Sabina Laurinová?

„Jakékoli focení v ateliéru je pro mě výjimečné, protože se tím trochu nabourá každodenní nemocniční napětí, beru to jako příjemné uvolnění. S Kristýnkou jsme se na chvíli vrátily do našich dětských let, kdy se na saních ještě jezdilo a bylo hodně sněhu,“ dozvěděli jsme se.

„Na focení jsem nejdřív málem nepřijel a tím jsem způsobil, že se na place nálada vyšroubovala o jednu lahev sektu výš. A nakonec si myslím, že jsme ten kalendář nafotili moc hezky,“ reagoval rázem její herecký kolega, představitel doktora Tomáška Saša Rašilov.

Ondřej Rychlý se vrátil do dětských let a zavzpomínal na dobu, kdy byl školou povinný a dostával pravidelně vysvědčení.

„Bylo příjemné potkat se s kolegy a zablbnout si na urgentu trochu jiným způsobem, protože všichni máme legraci,“ sdělil nám své pocity Ondřej Rychlý.

„Miluju podzim, takže focení měsíce října pro mě byl dárek. Oblékla jsem krásné šaty a vlasy jsem měla „Oscars“ look, tak jsem si aspoň na chvíli představila, jaké to je přebírat si nějakou cenu,“ popsala své pocity Vanda Chaloupková.

„Když jsem se dozvěděla, že budu fotit letní fotku s Renatou Prokopovou, tak jsem byla nadšená. Vlastně jsem si to tak trochu přála, když jsem přemýšlela o tom, s kým bych mohla být na fotce ve dvojici. A tu letní atmosféru jsme si obě velmi rychle v prostorách urgentu příjemně navodily,“ dozvěděli jsme se od Michaely Sejnové.

„Focení jsme si myslím všichni užili a jsem rád, že mám fotku s mou seriálovou manželkou Lenkou Termerovou a mým synem Davidem Gránským,“ sdělil nám s radostí Jiří Štěpnička.

„Kalendář Modrého kódu jsme fotili téměř dva dny. Na place vládla pohodová, téměř rodinná atmosféra, focení probíhalo naprosto v klidu. Vtipné také bylo, že když někteří herci viděli na place své rekvizity, protože to pro část z nich bylo do poslední chvíle překvapení, tak jsme se hodně nasmáli a věřím, že jsme všichni udělali maximum a s výsledkem můžeme být všichni spokojeni,“ dodal fotograf Jan Tůma.

Kalendář s hvězdami Modrého kódu je právě na novinových stáncích jako dárek aktuálního vydání Týdeníku Televize.

Na další premiérovou epizodu seriálu Modrý kód se těště v pondělí 13. ledna ve 20.15 na TV Prima.

Už nyní se na ní můžete podívat v předpremiéře online v iPrima Videopůjčovně. V archivu iPrima si pak můžete připomenout veškeré epizody vašeho oblíbeného seriálu Modrý kód:

Sdílejte článek
Štítky seriál modrý kód online

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.