Herec z Myšlenek zločince pohřbil nejen v seriálu svého nejlepšího přítele

Natáčet třináct sériií oblíbeného seriálu Myšlenky zločince obsahuje veselé i nešťastné kapitoly osobního života. Jednu takovou má představitel nejstaršího z týmu BAU, herec Joe Mantegna, který musel pochovat nejen v seriálu svého nejlepšího přítele.

Co uvidíte v seriálu Myšlenky zločince?

Speciální jednotka bude muset vyšetřit případ, z kterého běhá mráz po zádech. Speciální tým FBI odlétá do Kansasu, kde došlo k únosu malého chlapce a vraždě jeho rodičů…

Jak to všechno dopadne, uvidíte v pondělí ve 20.15 na Prima LOVE.

Herec pochoval nejlepšího kamaráda

Seriál Myšlenky zločince rozhodně nepatří ke krimi na oddechnutí. V seriálu je divák svědkem těch nejhorších zločinů, kde jsou oběťmi děti, ale i rodiče. Ne vždy musí jít o vraždu, ale specialisté řeší i vážné únosy.

CO NEVÍTE O NEJSTARŠÍM HERCI Z MYŠLENEK ZLOČINCE?

Pracovní život herců se ale někdy promítne i do jejich osobních životů. To se stalo v desáté řadě chicagskému rodákovi a také nejstaršímu členovi hereckého světa Myšlenek zločince. Představitel Davida Rossiho je kromě herce také režisér a producent. V desáté řadě se Joe Mantegna na seriálovém place setkal se svým nejlepším přítelem Meshachem Taylorem.

Taylor hrál ve třech epizodách seriálu velícího důstojníka z války ve Vietnamu, kde se potkal se seriálovým charakterem Davidem Rossim. Joe Mantegna si v těchto epizodách nejen zahrál, ale dvě ze tří dokonce odrežíroval. V období natáčení třetí epizody však jeho nejlepší přítel náhle zemřel. Mantegna se tak musel s jedním z nejbližších lidí rozloučit v osobním životě, ale zakončit příběh velícího důstojníka i v roztočené epizodě Myšlenek zločince.

JAK SI UŽÍVAJÍ DOVOLENOU HERCI Z MYŠLENEK ZLOČINCE? PODÍVEJTE SE NA LOVE

"Tyto tři epizody pro mě nebyly jen prací, bylo to pro mě náročné období. Musel jsem se rozloučit s jedním z mých nejbližších přátel, ale také pochovat jeho seriálový charakter. Bylo to pro mě opravdu těžké, ale jsem rád, že jsem to udělal. Tyto díly totiž zůstanou na světě navždy jako vzpomínka," vysvětluje Joe Mantegna.

Sledujte Myšlenky zločince na Prima LOVE každé pondělí ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 6. 2024

Dnes se soustředíte na své emoce, Berani, ačkoli soustředění samo o sobě bude docela náročné. Můžete se cítit jako jojo v rukou někoho jiného. Nepodléhejte viktimizaci. Postavte se za sebe, i kdyby to mělo znamenat, že se ostatní naštvou. Jste zodpovědní za své pocity a za pocity nikoho jiného.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.