Herec ze seriálu Hawaii 5-0 odešel kvůli diskriminaci. Co dělá teď? Má vlastní seriál!

Daniel Dae Kim odešel po dlouhém vyjednávání s produkcí Hawaii 5-0. Bývalá hvězda seriálu Ztraceni se rozhodla, že se diskriminací nenechá ušlapávat donekonečna, a sama si vytvořila práci snů!

Co uvidíte v pátečním seriálu Hawaii 5-0?

Speciální agenti 5-0 budou čelit dost nepříjemnému případu. Policisté z 5-0 musí zachránit Steva McGarretta a Alicii Brownovou, které unesl sériový vrah…

Jak to všechno dopadne, uvidíte v pátek ve 20.15 na Prima LOVE.

Odvážný odchod herce

Daniel Dae Kim poděkoval televiznímu kanálu a hlavně fanouškům s oficiálním důvodem, že se s CBS nedomluvili na další smlouvě, a Kim se tak rozhodl opustit celý projekt. Nakonec nebyl sám, společně s ním úspěšný televizní projekt opustil i jeho kolega. Jak se totiž ukázalo, v jednadvacátém století oba dva herci Hawaiie 5-0 s asijskými kořeny brali o deset až patnáct procent méně než jejich bílí kolegové. A jelikož se jejich bílí kolegové k nerovnému odměnování nevyjádřili, Daniel Dea Kim a Grace Park ze seriálu odešli, nenašli zastání na žádné straně barikády.

O DISKRIMINACI V HAWAII 5-0 SE DOZVÍTE VÍCE TADY

Bláznivý krok pro jedny, odvážný krok pro druhé. Kim rozhodně nezahálel a vytvořil si svou vlastní show, na které může pracovat. Tentokrát ne jako herec, ale jako producent.

Dobrý lékař

Kim tak situaci vyřešil po svém a rozhodl se na americké obrazovky přenést remake korejského úspěšného seriálu pro Američany. Podle jeho kolegy na place vytváří dobrou atmosféru a snaží se v rámci svých zkušeností podpořit každého herce. "S každým hercem, který je na place, mluví a říká mu, že kariéra začíná takovými malými rolemi, ale za x let dál už může být daleko výš. Kdykoliv ho vidím s lidmi mluvit, obdivuju ho jako člověka, herce a jako producenta," tvrdí Sebastian Lee, jenž mu pomáhá show produkovat.

Sledujte Hawaii 5-0 na Prima LOVE ve 20.15 každý pátek!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 31. 5. 2023

Autority, které vás dosud provázely, vás mohou konfrontovat. Nastala hodina, kdy můžete odložit své obavy a vydat se po své cestě. To je nepochybně velmi pozitivní stav. Znamená to, že dospíváte, Berani. Kromě toho vám nic nebrání v tom, abyste čas od času požádali o pomoc, pokud ji budete potřebovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.