Herec ze seriálu Hawaii 5-0 odešel kvůli diskriminaci. Co dělá teď? Má vlastní seriál!

Hawaii 5-0 VII (4) - upoutávka

Daniel Dae Kim odešel po dlouhém vyjednávání s produkcí Hawaii 5-0. Bývalá hvězda seriálu Ztraceni se rozhodla, že se diskriminací nenechá ušlapávat donekonečna, a sama si vytvořila práci snů!

Co uvidíte v pátečním seriálu Hawaii 5-0?

Speciální agenti 5-0 budou čelit dost nepříjemnému případu. Policisté z 5-0 musí zachránit Steva McGarretta a Alicii Brownovou, které unesl sériový vrah…

Jak to všechno dopadne, uvidíte v pátek ve 20.15 na Prima LOVE.

Odvážný odchod herce

Daniel Dae Kim poděkoval televiznímu kanálu a hlavně fanouškům s oficiálním důvodem, že se s CBS nedomluvili na další smlouvě, a Kim se tak rozhodl opustit celý projekt. Nakonec nebyl sám, společně s ním úspěšný televizní projekt opustil i jeho kolega. Jak se totiž ukázalo, v jednadvacátém století oba dva herci Hawaiie 5-0 s asijskými kořeny brali o deset až patnáct procent méně než jejich bílí kolegové. A jelikož se jejich bílí kolegové k nerovnému odměnování nevyjádřili, Daniel Dea Kim a Grace Park ze seriálu odešli, nenašli zastání na žádné straně barikády.

O DISKRIMINACI V HAWAII 5-0 SE DOZVÍTE VÍCE TADY

Bláznivý krok pro jedny, odvážný krok pro druhé. Kim rozhodně nezahálel a vytvořil si svou vlastní show, na které může pracovat. Tentokrát ne jako herec, ale jako producent.

Dobrý lékař

Kim tak situaci vyřešil po svém a rozhodl se na americké obrazovky přenést remake korejského úspěšného seriálu pro Američany. Podle jeho kolegy na place vytváří dobrou atmosféru a snaží se v rámci svých zkušeností podpořit každého herce. "S každým hercem, který je na place, mluví a říká mu, že kariéra začíná takovými malými rolemi, ale za x let dál už může být daleko výš. Kdykoliv ho vidím s lidmi mluvit, obdivuju ho jako člověka, herce a jako producenta," tvrdí Sebastian Lee, jenž mu pomáhá show produkovat.

Sledujte Hawaii 5-0 na Prima LOVE ve 20.15 každý pátek!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.