Herečku z Rizzoli & Isles mohli potkat i Češi. Projezdila celou Evropu!

Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně V (10) - upoutávka

Nejen kvůli jejím srbským kořenům můžete skoro každé léto potkat herečku z americké krimi Rizzoli & Isles všude možně po Evropě. Nedávno navštívila dokonce i Čechy oblíbené Chorvatsko a oslavila tam důležité životní výročí.

Co uvidíte na Prima LOVE tento čtvrtek?

Každý čtvrtek se o vaši pozornost snaží dvě ženy, které pro ránu občas nejdou daleko. Co uvidíte v americké krimi Rizzoli a isles?

Muž, kterému zbývá jen několik měsíců života, žádá policistu, aby obnovil pátrání v případu žhářství. Zemřela při něm jeho žena a sedmiletá dcera a on z něj byl neprávem obviněn...

Sledujte Rizzoli & Isles na Prima LOVE tento čtvrtek ve 20.15.

Cesta po Evropě s hvězdou Rizzoli & Isles

Sasha Alexander je hereččin pseudonym, celým jménem je to Suzana S. Drobnjaković, a tak u ní můžete jasně pocítit, že má evropské kořeny – přesněji pochází ze Srbska. Ani její manžel, s kterým přes rok žije ve Spojených státech, se rozhodně nedá počítat mezi Američany. V srpnu 2007 si vzala režiséra Edoarda Pontiho, syna herečky Sophie Loren. S ním má dceru Luciu Sofiu a syna Leonarda Fortunata. Mluví srbsky, anglicky a italsky, a tak je zkrátka cesta do Evropy minimálně jednou ročně nevyhnutelná.

Zvlášť ve chvíli, kdy se svým manželem oslavila letos v srpnu kulaté výročí svatby. Sasha Alexander tak na svoje sociální sítě poslala všechny momentky ze svého léta roku 2017. Jednalo se skutečně o cestu po jižní Evropě. Povinná zastávka musí být samozřejmě v Itálii, kde celá rodina navštíví babičku a tchyni Sofii Loren, ale americkou herečku mohli Češi potkat i v chorvatském Dubrovníku.

Jedna z jejích dalších cest směřovala do Řecka a pokračovala do Černé hory.

Sledujte Rizzoli & Isles na Prima LOVE ve 20.15 každý čtvrtek!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.