Herečku z Rizzoli & Isles mohli potkat i Češi. Projezdila celou Evropu!

Nejen kvůli jejím srbským kořenům můžete skoro každé léto potkat herečku z americké krimi Rizzoli & Isles všude možně po Evropě. Nedávno navštívila dokonce i Čechy oblíbené Chorvatsko a oslavila tam důležité životní výročí.

Co uvidíte na Prima LOVE tento čtvrtek?

Každý čtvrtek se o vaši pozornost snaží dvě ženy, které pro ránu občas nejdou daleko. Co uvidíte v americké krimi Rizzoli a isles?

Muž, kterému zbývá jen několik měsíců života, žádá policistu, aby obnovil pátrání v případu žhářství. Zemřela při něm jeho žena a sedmiletá dcera a on z něj byl neprávem obviněn...

Sledujte Rizzoli & Isles na Prima LOVE tento čtvrtek ve 20.15.

Cesta po Evropě s hvězdou Rizzoli & Isles

Sasha Alexander je hereččin pseudonym, celým jménem je to Suzana S. Drobnjaković, a tak u ní můžete jasně pocítit, že má evropské kořeny – přesněji pochází ze Srbska. Ani její manžel, s kterým přes rok žije ve Spojených státech, se rozhodně nedá počítat mezi Američany. V srpnu 2007 si vzala režiséra Edoarda Pontiho, syna herečky Sophie Loren. S ním má dceru Luciu Sofiu a syna Leonarda Fortunata. Mluví srbsky, anglicky a italsky, a tak je zkrátka cesta do Evropy minimálně jednou ročně nevyhnutelná.

Zvlášť ve chvíli, kdy se svým manželem oslavila letos v srpnu kulaté výročí svatby. Sasha Alexander tak na svoje sociální sítě poslala všechny momentky ze svého léta roku 2017. Jednalo se skutečně o cestu po jižní Evropě. Povinná zastávka musí být samozřejmě v Itálii, kde celá rodina navštíví babičku a tchyni Sofii Loren, ale americkou herečku mohli Češi potkat i v chorvatském Dubrovníku.

Jedna z jejích dalších cest směřovala do Řecka a pokračovala do Černé hory.

Sledujte Rizzoli & Isles na Prima LOVE ve 20.15 každý čtvrtek!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 31. 5. 2023

Autority, které vás dosud provázely, vás mohou konfrontovat. Nastala hodina, kdy můžete odložit své obavy a vydat se po své cestě. To je nepochybně velmi pozitivní stav. Znamená to, že dospíváte, Berani. Kromě toho vám nic nebrání v tom, abyste čas od času požádali o pomoc, pokud ji budete potřebovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.