Hlášky, v kterých Kate Beckettová vtipně setřela Castla

Castle na zabití VIII (21) - upoutávka

Myslíte si, že Richard Castle je ve stejnojmenném seriálu vždy na koni? Není to úplně tak pravdou.

Co uvidíte v úterý na Prima LOVE?

Zbláznil se Castle? Ten začíná věřit na mýtické jevy v rámci nového případu. Více uvidíte už toto úterý ve 20.15 na Prima LOVE.

Do Castlovy kanceláře se vpotácí muž se sekyrou, který vzápětí umírá. Jedná se o pacienta psychiatrického ústavu pro vězně, který právě uprchl. Vyšetřování provází Castlovo přesvědčení, že celý případ má cosi společného s ďáblem…

Kdy dostal Castle za uši?

Spisovatel Richard Castle má rád poslední slovo. Když jde ale o Kate Beckettovou, je proti ní a její ironii dost často bezbranný. Podívejte se na vtipné hlášky Kate, která zpočátku Richarda Castla nemohla vystát. Čas ale ukázal, že i na tom Castlovi něco je!

Kate Beckettová je tvrďačka, jinak by práci policistky dělat nemohla, ale až Richard Castle ji naučil být sama k sobě upřímná a nebýt tak náročná nejen k ostatním, ale i sobě.

5 věcí, které nevíte o Castlovi na zabití

Proč Nathan Fillion nechtěl, aby se Castle sblížil s Beckettovou

A teď už pojďme na ty hlášky:

Praštěná múza

Kate Beckett: Jak dlouho mě vlastně hodláte pronásledovat jako stín? Castle: Těžko říct. Když píšu novou postavu, tak se nedá říct, v kterou chvíli mě políbí múza. Kate Beckett: Myslela jsem, že zdrojem vaší inspirace jsem já. Castle: To jste, detektive, při mnoha činnostech. Kate Beckett: Tak pozor, ať vás vaše inspirace nepraští.

Komisař Rex

Castle: Jsme celkem dobrej tým, že? Jako Starsky a Hutch, Tango a Cash, Komisař Rex. Beckettová: Víte, teď když jste to zmínil, trochu mi Rexe připomínáte.

Proč je tady

Castle: Zeptejte se mě, proč jsem tady. Beckettová: Na to se ptám sama sebe každý den.

Svlékací poker

Castle: Vy byste s náma mohla hned hrát poker. Beckettová: Vy, James Paterson a zbytek ze žebříčků bestsellerů? Ne díky Castle, nejsem v balíku. Castle: Tak aspoň svlíkací. Beckettová: Promiňte, horory moc nemusím.

Nejdivnější domácí mazlíček

Castle: Jakého nejdivnějšího domácího mazlíčka jste měla vy? Beckettová: Vás.

Sledujte na Prima LOVE každé úterý Kate Beckettovou a Castla v seriálu Castle na zabití ve 20.15!

Sdílejte článek