Seriály a filmy

9. ledna 2016 22:00

Gabriela Gabrielová

Hlasy mrtvých zazní večer na Primě

Nedělní večer si užijete thriller s příslibem mysteriózna. Pamatujete si na Šestý smysl? Tak Ellie je právě ta, která vidí duchy, komunikuje s nimi a pomáhá jim. Ke své schopnosti se dostala poměrně zajímavým způsobem. Ve 22:35 na Primě

Ellie se právě stala kurátorkou muzea vlaků. Na slavnostním otevření omdlela v důsledku alergické reakce. Ocitla se mimo své tělo a už se blížila ke světlu, když ji zastavil Brendan, její manžel, který zemřel při autonehodě.

Klinická smrt, která ji dovedla k zvláštním schopnostem

Ellie se z bezvědomí probere v nemocnici. Při odchodu potká brečící holčičku Tamaru. Ellie ji doprovodí do pokoje. Tam ale uvidí dívenčino bezvládné tělo a dojde jí, že celou dobu mluví s duchem. Tuto teorii potvrdí i Dwayne, jenž zemřel ve válce ve Vietnamu. Řekne Ellie, že má dar pomáhat zemřelým, kteří nenašli klid. Třeba jemu. Ellie tedy vyřídí jeho bratrovi a matce, že už nemají doufat. Dwayne se konečně dostane na druhý břeh, rodina ho nechá jít.

Jenže pomoc chce více duchů. Dalším je Taylor. Zjevuje se ale zvláštním způsobem a Ellie nejprve neví, co po ní chce. Po čase se svěří, že chce pomstu. Tvrdí, že ji zabil její manžel, což není nikdo jiný než Elliin nový soused. Nastěhoval se se synem Jamiem. Ellie se s nimi celkem sblížila, takže nevěří, že jde o chladnokrevného vraha. Taylor tvrdí, že ji manžel nejprve střelil do břicha, a když se plazila k telefonu, aby si zavolala pomoc, tak do hlavy. Ellie zavolá polici, ale během hovoru si ve zprávách všimne, že byla Taylor ještě před smrtí obviněna ze zpronevěry...

Užijte si tajemnou atmosféru na konci pracovního týdne. Sledujte v neděli ve 22:35 na Prima love!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.