Hledat lásku v blázinci, to je příběh filmu Něco jako komedie

Láska se dá najít úplně všude a hlavně ve chvíli, kdy to nejméně čekáte. O to je krásnější. Na Prima love uvidíte kvalitní film Něco jako komedie, který vypráví o mladém muži, jenž si jde odpočinout do blázince. Ve filmu hraje talentovaná a mladá generace amerických herců – budoucích hvězd.

Zach Galifianakis, Keir Gilchrist, Lauren Grahamová a Emma Robertsová září v povznášející komedii o hledání duševního zdraví na tom nejméně pravděpodobném místě. Někdy to, co má člověk v hlavě, není tak šílené, jak si myslí…

Taková je i hlavní postava filmu, nesmělý Craig, dospívající muž, který se rozhodne strávit celé léto v psychiatrické léčebně. Co ho k tomu vede? Už odmalička trpí depresemi a jeho hlava zpracovává všechny světové katastrofy jako počítač, který si všechno ukládá do své paměti. Prvních pár minut Craig lituje svého rozhodnutí, pak ale pochopí, že je na správném místě.

V blázinci potkává velice podivného muže, kterého hraje hvězda Pařba ve Vegas, Zach Galifianakis. Jeho svérázný vzhled jen doplňuje jeho svérazné chování. Z obyčejného pacienta se tak stává Craigův mentor osobního života, protože Craig si vyhlídne v blázinci i dívku svých snů.

Zach paří ve Vegas

Zach Galifianakis, hrající mentora, je poněkud skandální postavička Hollywoodu. Upozornil na sebe se svým osobitým humorem už v roce 2002 v televizi VH1, kde měl vlastní show Late World with Zach. A co lidi tak pobouřilo na této show? Zach glosoval svým ironickým a sarkastickým humorem nejen světové události, ale vytvářel také fiktivní rozhovory s herci a herečkami. Dokázal tak skvěle parodovat celý svět showbyznysu, i když poněkud skandálním způsobem. Show vydržela na obrazovkách pouhých 9 týdnů kvůli náporu negativních ohlasů diváků.

Přestože se objevil ve filmech, jako je třeba V kůži Johna Malkowiche či v Divočině, se Zach představil celému světu až v bláznivé komedii Pařba ve Vegas. Loučení se svobodou, které se nepředstavitelným způsobem zvrhne. Úspěch filmu byl takový, že si vysloužil dokonce další dvě pokračování.

Sleduje v neděli večer ve 20.15 Něco jako komedie na Prima love!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.