Holky pro všechno a roztodivní chlapi

Vítejte ve skvělé filmové společnosti! Prima kino Vám o tomto víkendu umožní seznámit se s opravdu neobvyklou skupinou filmových hrdinek a hrdinů. V pátek vás navštíví Univerzální uklízečka – kriminální komedie, v níž exceluje i známý představitel Mr. Beana Rovan Atkinson.

Po procvičení bránice se na vás chystá policejní vyjednavač Danny. Napínavý snímek s názvem jeho povolání však ukáže, že to, co může pomoci jiným, nemusí být vždy polehčující okolnost pro něho samotného. Sobotní večer bude plný legrace i pohádkového tajemna. Nejdříve jedna žena obrátí v komedii Dům naruby život daňovému právníkovi a po vtipných kreacích Queen Latifahové a komika Steva Martina je připraven vás zaujmout dobrodružný příběh s názvem Eragon. Neděle uzavře víkendovou nabídku Prima kina zcela nevážně. První večerní film – romantická komedie Moderní Popelka – si žertovně pohraje s dějem známé pohádky, který se ale odehraje v dnešní době. Po desáté se pak můžete těšit na snímek (Ne)úspěšný Bill, v němž se bezvýznamný úředník pochlapí a zkusí změnit svůj život. Že se tyto změny neobejdou bez vtipných situací, je u této komedie zaručené!

Pátek 11.1.

20:15 - Univerzální uklízečka

Rodina pastora Waltera není zrovna šťastná, i když to tak na první pohled může působit. Vše se obrátí k lepšímu s příjezdem jejich nové hospodyně. Ta však ukrývá tajemství, které by se nikdo z nich neměl dozvědět... Britská kriminální komedie (2005). Hrají R. Atkinson, M. Smithová, K. Scott Thomasová, P. Swayze a další. Režie N. Johnson (99 min) (Premiéra)

23:05 - Vyjednavač

Policejní vyjednavač Danny s nabroušeným jazykem dokáže přesvědčit teroristy a šílence, aby složili zbraně. Dokáže ale obhájit i sám sebe? Americký akční thriller (1998). Hrají S. L. Jackson, K. Spacey, D. Morse a další. Režie F. G. Gray (134 min)

Sobota 12.1.

20:15 - Dům naruby

Daňový právník Peter Sanderson je osamělý a po rozchodu s manželkou se věnuje jen své práci. Jednoho dne se na internetu seznámí se sympatickou ženou, která však není tou, za kterou se vydává. Jeho život se obrátí vzhůru nohama... Americká komedie (2003). Hrají S. Martin, Q. Latifahová, E. Levy a další. Režie A. Shankman (101 min) (Premiéra)

22:20 - Eragon

Země ovládaná krutým panovníkem dostane novou naději. Princezna Arya ukradne králi dračí vejce, a když je přepadena, kouzlem jej pošle tisíc mil daleko, kde zrovna mladý Eragon loví zvěř. Nemá tušení, jaké dobrodružství ho v následujících dnech čeká... Americko-maďarsko-britský dobrodružný film (2006). Hrají J. Malkovich, R. Carlyle, S. Guilloryová a další. Režie S. Fangmeier (100 min)

Neděle 13.1.

20:15 - Moderní Popelka

Středoškolačka Hilary Duffová musí doma snášet nekonečné ústrky od své zlé macechy a nevlastních sester. Její jedinou radostí je dopisování s neznámým přítelem, ze kterého se vyklube přitažlivý a na škole populární spolužák - hotový princ... Americko-kanadská romantická komedie (2004). Dále hrají Ch. M. Murray, D. Byrd, R. Kingová a další. Režie M. Rosman (92 min)

22:05 - (Ne)úspěšný Bill

Bill je bezvýznamný úředník v bance svého tchána, který se mu snaží řídit život. Bill však sní o finanční nezávislosti a vlastní cukrárně. A nebýt toho, že se stal mentorem prostořekého kluka a manželka si našla milence, kdoví jestli by se vůbec odhodlal svůj zpackaný život změnit... Americká komedie (2008). Hrají A. Eckhart, J. Albaová, E. Banksová a další. Režie B. Goldmann, M. Wallacková (90 min)

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.