Holmes upozorňuje na to, že v roce 2018 se střílelo už v jedenácti amerických školách!

Sherlock Holmes: Jak prosté IV (24) - upoutávka

Herecký představitel Sherlocka Holmese, Jonny Lee Miller, kterého můžete vidět každou středu, upozorňuje na děsivé statistiky za poslední měsíc v USA, kde kvůli natáčení s celou rodinou také žije.

Co uvidíte ve středu večer na Prima LOVE?

Viknerova moc sílí a on se stává nezastavitelným, dokonce i vlivní členové skupiny se ho chtějí zbavit. Sherlock vymyslí plán, jak ho dostat za mříže a skončit vraždění ve městě…

Podívejte se na Sherlocka Holmese už ve středu večer ve 20.15, bude vás čekat na Prima LOVE.

Sherlock Holmes vytáhl děsivé statistiky postřílených dětí v USA za jeden měsíc

Jak jste si mohli všimnout, Jonny Lee Miller je na svých sociálních sítích poměrně aktivní. Kromě bojových sportů mu ale není jedno ani jeho okolí, v kterém žije. Do USA se rodilý Brit společně se svou rodinou přistěhoval před lety právě kvůli natáčení seriálu Sherlock Holmes: Jak prosté. Společně s manželkou a synem žijí v luxusním apartmánu v New Yorku. To ale neznamená, že by mu realita všedního života byla úplně ukradená, naopak.

Herec před několika dny sdílel na Instagramu dost závažnou statistiku média Huffington post, který na infografice zvěřejnil děsivé počty přestřelek na školách za první měsíc roku 2018. Začátek roku byl pro mladé lidí nebo učitele v USA opravdu strašidelný. Během ledna se totiž v Americe na školách střílelo už dohromady jedenáckrát!

V každém z jedenácti případů za poslední měsíc hrálo roli držení střelné zbraně, ne vždy došlo k napadení dětí a učitelů, někdy to byly i sebevraždy střelnou zbraní v budově školy atd.

5 důvodů, proč milovat Jonnyho Lee Millera

Anglický herec jako otec a občan upozorňuje na dlouhodobou společenskou debatu, zda by se prodej střelných zbraní nemohl ještě zpřísnit. Vlastnit střelnou zbraň v rámci ochrany sebe a svého majetku má ale v Americe silně zakořeněnou tradici, již podporuje i prezident Trump. Tato tradice ale přináší příliš mnoho obětí...

Sledujte Sherlocka Holmese na Prima LOVE ve 20.15 už tuto středu!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.