Host Zdeňka Pohlreicha, trenér František Straka: Na nátělníky nejsem

Obléká si trenér František Straka k fotbalu tílko?

V uplynulém dílu show Česko vaří s Pohlreichem živě vystoupil slavný fotbalový trenér v roli degustátora. Jak je náročný a hlídá si figuru? Tu má totiž dokonalou, stejně jako jsou tataráky, jejichž přípravou i propagací je pověstný nejen mezi fotbalisty.

Každý si asi vybaví výsměšný, leč stále přetrvávající obrázek „typického Čecha“ - jak sedí v nátělníku v křesle u televize, v ruce třímá lahvové pivo a sleduje fotbal. Vše o pořadu Česko vaří s Pohlreichem živě, i kompletní znění receptů na sobotu najdete na iprima.cz/ceskovarizive

František Straka má na první pohled k „typickému Čechovi“ hodně daleko. Je štíhlé sportovní postavy a na veřejnosti vystupuje oblečen sice nenápadně, ale dokonale. Přesto nás v uvolněné atmosféře v zákulisí pořadu zajímalo, jak a v jakém oděvu sleduje on v soukromí fotbalové zápasy? Jestli si vůbec "nosí" práci domu.

Celé díly sobotní show i bonusová videa si můžete pustit ještě jednou na Prima PLAY

Tuto sobotu ve 20.15 na Primě si Zdeněk Pohlreich pozve ke sporáku Aleše Hámu. Trénujte si celé menu už nyní. Pikantní salátek s hovězím by mohl bavit i Františka Straku. Co říkáte?

Autor: Zuzana SchneidewindKamera: Jan Kundera

Sdílejte článek