Seriály a filmy

23. června 2021 10:30

redakce Prima Living

Populární Hotel Paradise – show, ve které bylo dovoleno vše, se vrací. Sledujte ji on-line!

Dnes už legendární reality show Hotel Paradise plnila sny lidí, je to show, v níž bylo dovoleno vše a i po deseti letech od premiéry nepřestává šokovat a bavit. Luxus, rivalita, nespoutanost, sex nebo žárlivost jsou tady na denním pořádku. Přežít se v hotelu dá jenom v páru.

Bez mála deset let uběhlo od chvíle, kdy televize Prima a TV JOJ odstartovaly castingy k tehdy nové reality show Hotel Paradise. Přihlásit se do ní mohl každý ve věku nad 18 let. Na vybrané šťastlivce čekal neuvěřitelný pobyt v exotické destinaci plný dobrodružství, luxusu, nejvybranějších pokrmů a nejlahodnějších nápojů. A k tomu šance získat výhru ve výši více než milion korun!

Pamatujete si ještě na Kolouška, Romea a další z legendární československé sestavy soutěžících v luxusním hotelu v Dominikánské republice?

Sledujte Hotel Paradise. Od 29. června si celou řadu můžete připomenout exkluzivně on-line na iPrima.cz:

Účastníci reality show Hotel Paradise: Niki, Nela, Maťo a spol

Hotel Paradise je klasickou reality show postavenou na vztazích, nečekaných situacích, emocích i dobrodružstvích. Veškeré dění měly 24 hodin denně pod dohledem televizní kamery. Jedná se o licencovaný formát, který byl úspěšný v mnoha zemích světa, bavil diváky v Česku a na Slovensku.

6 zajímavostí ze zákulisí Hotelu Paradise

  1. Hotel Paradise se rozkládá na ploše o rozloze téměř 1 000 m2.
  2. Přípravné práce na show trvaly více než tři měsíce a štáb se skládal ze 60 lidí.
  3. Celkem hotel snímá více než 40 kamer včetně 9 s nočním viděním.
  4. Technici po celém hotelu položili přes 17 kilometrů kabelů.
  5. Na přepravu do destinace se muselo koupit více než 100 letenek.
  6. Cena luxusního komplexu, kde se natáčelo, je vyčíslena 12,5 milionu dolarů.
  7. Hotel Paradise 2012 se podle řebříčku společností Google Česká republika, zveřejněného v témže roce, stal nejhledanějším televizním pořadem na internetu.

Jak seznamovací reality show probíhá?

Moderátorka show Martina Gavriely nejprve přivítá pět krásných dívek. Poté přijde pět jejich mužských protějšků. Po úvodním oťukávání na hosty čeká vybraná večeře a osobní barman, který se o ně bude po celý večer starat.

Přežít lze jen v páru

Hned v prvním díle budou mít hlavní slovo holky – ony si budou moci vylosovat, v jakém pořadí si vyberou partnera a zároveň v jakém pokoji s ním budou bydlet.

V Hotelu Paradise se dá totiž přežít pouze v páru. A to s sebou přináší kromě sympatií i taktizování, intriky, hádky a ostré lokty. V sázce však není jen přežití, ale i výhra 50 tisíc eur, což je víc než milion korun. Je proto hodně důležité zvážit, koho si dívky pustí k tělu, komu budou důvěřovat a koho se naopak budou chtít zbavit.

A to ještě netuší, že je tento večer čeká poněkud nemilé překvapení – single soutěžící bude mít kluky na nějakou dobu pouze sama pro sebe. Jak to ostatní dívky snesou? Zapracuje žárlivost a nejistota? Tato žhavá kandidátka bude mít totiž celý týden imunitu a je hlavně na ní, zda a kterého z kluků okouzlí. A že na to má prostředků opravdu hodně!

Nej okamžiky z 1. dílu

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 6. 2023

Dnes se můžete cítit trochu pod psa kvůli fyzickému a emocionálnímu stresu v posledních dnech. Pokud můžete, uklidněte se. Tento den není vhodný k tomu, abyste byli příliš zaneprázdněni nebo se pouštěli do nových projektů. Berani, špatná komunikace by mohla způsobit jedno nebo dvě rozčilení, a tak se snažte zachovat chladnou hlavu. Nedělejte z komára velblouda. Nepřijde nic, co by se nedalo zvládnout.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.