Seriály a filmy

4. dubna 2015 22:00

Gabriela Gabrielová

Hrozivá pravda o manželovi aneb Život s nepřítelem

I bláznivá zamilovanost se může změnit v noční můru. Během jediného okamžiku se život v bavlnce dokáže proměnit v hrůzu a boj o holý život. Přesně jako v příběhu krásné Allison. Podívejte se na napínavý thriller Život s nepřítelem v pondělí ve 22:45 u nás na Primě!

Allison Connerová (Sarah Lancaster) je okouzlující mladá žena na počátku kariéry ve velké obchodní firmě. K dokonalému pocitu štěstí jí schází jediné – láska. Jednoho dne se na ni konečně usměje štěstí. Při ranním běhu se seznámí se šarmantním milionářem Phillipem Lauderem (Mark Humprey), který ji okamžitě pozve ke společné chvilce nad večeří. Netrvá dlouho a navzdory početným varováním Allisoniny nadřízené Bev, která je ale řízena spíše pohnutkou žárlivosti než strachem o svou asistentku, Phillip požádá Allison o ruku. Ta s nadšením přijímá. Tak velkou lásku si snad ani nedovedla představit.

Život v bohatství ji ale brzy omrzí. Phillip tráví většinu času mimo domov a Allison zakouší ztrátu soukromí nejen doma, kde je každá místnost pod kamerovým systémem, ale i při nákupech, na kterých ji provází ochranka. Z nudného života ji vytrhne poznání, že Phillipova první žena zemřela za více než podivných okolností. A nebyla jediná, kdo zaplatil životem. Allison začne pátrat na vlastní pěst. Nová odhalení jsou šokující. Nezdá se jí to všechno? Může ještě Phillipovi věřit?

Kráska Sarah Lancaster

Americká herečka se narodila v roce 1980 v Kansasu. Ačkoliv rodiče nemají se showbyznysem nic společného (matka je učitelka a otec realitní makléř), Sarah se chtěla věnovat herectví odmalička a první roli dostala ve třinácti letech. Šlo o seriál a kvůli časovému vytížení nemohla chodit do školy. Učila se proto na place.

Z jejího soukromí paparraziové příliš nadšení nejsou, protože si ho pečlivě chrání. Má čtyřletého syna s právníkem Matthewem Jacobsonem, žije v Los Angeles.

Její dosud poslední rolí je Lisa, kterou si zahrála v loňském filmu Soudce po boku Roberta Downeyho Jr.

Podívejte se v neděli večer na kanadský thriller Život s nepřítelem u nás na Primě ve 22:45!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.