Hvězda Myšlenek zločince se prý za dvacet let moc nezměnila. Podívejte se na strašidelnou fotku z dětství!

Matthew Grey Gubler hraje udatně už více jak deset let geniálního dr. Reida. Nedávno také režíroval jeden z hororových dílů Myšlenek zločince.

Co uvidíte v pondělních Myšlenkách zločince?

Speciální jednotka BAU bude mít tentokrát co dočinění s opravdovým sadistou a nečeká ji lehký úkol.

Pro profilovací tým FBI je prioritou dopadení žháře, který před založením požáru spoutá v budově dvě děti, protože mu nejde jen o požár, ale i o muka s upálením zaživa spojené…

Sledujte na Prima LOVE ve 20.15 každé pondělí Myšlenky zločince

Představitel dr. Reida natáčel a režíroval jako strašidelný klaun

Herec Matthew Grey Gubler má opravdu jedinečný vkus, což všichni fanoušci Myšlenek zločince vědí moc dobře. Nejen jeho kresby jsou strašidelné, ale i jeho reálné obydlí připomíná strašidelný hrad z béčkových hororů ze 70. let stejně jako jeho oblečení, které leckdy vypadá, jako kdyby je vytáhl z košů second handů (miluje hlavně svetry).

Ale i to je všemi milovaný Matthew Grey Gubler, který se kdysi živil jako model a do L.A. přišel kvůli tomu, aby se stal režisérem. Jenže pak přišla nabídka na nový seriál Myšlenky zločince a na několik let se atraktivní mladík profesně rýpal v herecké branži.

JAK ZAČALO REŽÍROVÁNÍ MYŠLENEK ZLOČINCE?

Před několika lety se ale rozhodl splnit si svůj sen a začal režírovat dokonce samotné Myšlenky zločince, ačkoliv jen po epizdoách. A na svůj poslední televizní režijní kousek upozorňuje na svých sociálních sítích i teď. Jedná se o nejčerstvější premiéru epizody Myšlenek zločince, která bude celá o klaunech. A rozhodně nebudou roztomilí.

CHCETE RADY O LÁSCE OD ÚSPĚŠNÉHO HERCE MATTHEW GREY GUBLERA?

Jak se Matthew Grey Gubler svěřil na Instagramu, zjistil, že se od jeho dětství v podstatě nic moc nezměnilo. Sám se totiž během natáčení navlékl do strašidelného klaunského oblečku stejně jako před lety. Jediná změna je, že teď prý lidi straší rád schválně a ještě za to dostává zaplaceno.

Na tento speciální díl, který měl premiéru v Americe teprve nedávno, si budete muset ještě chvíli počkat, ale na Prima LOVE pro vás máme i další skvělé epizody, které můžete vidět vždy v pondělí ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.