Seriály a filmy

24. července 2017 22:00

Petra Kloidová

Hvězda Sběratelů kostí byla vydíraná. Boreanaz si za to ale může sám!

S jeho slávou a statnou postavou mu padne k nohám každá žena. Ženatý David Boreanaz to moc dobře věděl, ale jednou mu to nevyšlo a musel s pravdou ven. A jelikož je to světová hvězda, musel to oznámit celému světu. Co se stalo?

Co uvidíte během úterního večera na Prima LOVE?

V úterý ve 20.15 na Primě můžete sledovat Sběratele kostí. Co se bude dít tentokrát?

Při pátrání po dalším vrahovi jsou Booth a Kůstka sledováni kamerami televizních reportérů, kteří o nich natáčejí dokument. Obětí hledaného pachatele je číšník, který zmizel již před více než deseti lety… To uvidíte v úterý ve 20.15 na LOVE.

Slavný záletník

V Hollywoodu se to nestalo poprvé ani naposledy. Slavný herec byl nucený se veřejně přiznat z toho, že zahýbal vlastní manželce. To se stalo i Davidovi Boreanazovi, který se před rokem přiznal americkému časopisu People. Není se co divit, David je od svých pětadvaceti terčem všech žen, které někdy viděly televizní seriály jako Buffy, přemožitelka upírů či Sběratelé kostí.

Co se tedy stalo? "Naše manželství bylo ohroženo mými nevěrami. Chci být ke všem upřímný. Před lety jsem byl zkrátka nezodpovědný,." prozradil David Boreanaz, jenž ve Sběratelech kostí představuje detektive Boothe.

Jak dopadlo manželství Davida Boreanaze?

Ženatý dvaačtyřicetiletý herec byl donucený přiznat se veřejně poté, co ho jeho milenka začala vydírat – chtěla po něm velké množství peněz. "Zapletl jsem se ženou, s kterou jsem měl vztah. Žádala mě o peníze, začal jsem se cítit tak, že jsem vydíraný," vysvětluje Boreanaz, který musel s pravdou ven, protože milenka začala vyhrožovat, že půjde s pravdou ven i do médií.

Boreanaz tedy musel říct pravdu i své manželce, bývalé playmate a matce jeho dítěte. "Momentálně na našem manželství pracujeme," říká herec. A podle jeho instagramového profilu žehlí, seč to jde. Najdete tam totiž fotky jeho manželky a syna, o kterých přímo básní.

Sledujte na Prima LOVE ve 20.15 Sběratelé kostí.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.